Msi Gtx 980 Oyun Testleri

Bu gün Vatan bilgisayar'dan MSI Gtx 980 aldım oyun testlerini de bu başlık altında yapacağım. Şuan sadece Bf4 var elimde onunda fps değerlerini en kısa zamanda paylaşacağım.
Sorularınız olursa seve seve cevaplarım iyi forumlar.

11.jpg

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye yokmuş? FPS olmazsa olmazıdır bu tür incelemelerin. :)

Bu arada hayırlı yeni oyuncağın. :)
Bence de gerek yok, zaten yüksek fps verecek bf4'te. Ben gtx780 ile 120 fps sabit alıyorum. Önemli olan referans kartın soğutma kapasitesi ve yarattığı görüntü-efekt özellikleridir. 980 denildiğinde, bir önceki seri ile aralarında efekt farkı, renk farkı olup olmadığını araştırırım.
Metro 2033 veya Metro Last Light gibi oyunlarla inceleme yaparsanız sevinirim.
Şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde ve sorunsuz kullanmanız dileğiyle.

Herkese çok teşekkür ederim. İlk testimi yaptım Valley Benchmark 1.0 sıcaklık değeri 79 derece yükte. Altına düşmedi üstüne de çıkmadı. GPU boşta iken 32 derece. Yaptığım test ise Ultra Hd ayarlar ve 1080p çözünürlükte.

test.jpg

Buda sadece Extreme ayarlarda sıcaklık yine 79 derece. Sistem gayet stabil oyun performansını da yakında paylaşacağım. Fan %40 ta çalışıyor, 1700 rpm gayet sessiz.

Dosya Ekleri

• test2.jpg
    test2.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 497
Valla bilmiyorum test amaçlı yollananmı ama nvidia kendi gönderiyor kendi ürettiği kartları test için ama çok bi farkının var olduğunu sanmıyorum.
Bir test daha yaptım 3d Mark testi
test3.jpg

Az biraz overlock yapmam ile gerçekten kart uçuyor arkadaşlar.
test4.jpg

Evet arkadaşlar detaylı ve karşılaştırmalı 2 testinde sonuçlar linkte
Result
Oc yaptıktan sonra sıcaklık 81 dereceye cıktı ve sabit kaldı daha yukarı çıkmadı şuana kadar gayet memnunum sonuçlardan. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı