Msi Gtx 980 Oyun Testleri

Bu gün Vatan bilgisayar'dan MSI Gtx 980 aldım oyun testlerini de bu başlık altında yapacağım. Şuan sadece Bf4 var elimde onunda fps değerlerini en kısa zamanda paylaşacağım.
Sorularınız olursa seve seve cevaplarım iyi forumlar.

11.jpg

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen boyutuna bağlı aşa yukarı 20 dakika ve üstü internet upload hızına bağlı.

Bir oyun testi daha yaptım arkadaşlar demek isteyen bu youtube linkinde açıklama bölümünden indirebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Battlefield 4 Bakü bölümünü baştan sona kaydettim iyi seyirler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kartın hayırlı olsun. Birkac aya sistem toplayacagim ve ekran kartı olarak MSI'in referans gtx980 kartını dusunuyorum. Rica etsem Euro Truck Simulator 2'yi de test edebilirmisiniz?

Referans tasarımı daha çok beğeniyorum. Almadan önce MSİ yada ASUS'un kendi tasarımlarıyla karşılaştırmak için sormuştum. Bir kaç ay sonra alınca görürüm performansını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı