MSI GTX970 CoD:AW hafif kasma

SSAA kapat Anti-Aliasing ayarını da Filmic SMAA Tx2 yap :) 60 FPS üstü alırsın. Sadece hatırladığım kadarıyla 1-2 bölümde yavaş çalışıyor oyun optimize edememişler biraz GPU kullanımı azalıyor oralarda. Ama oralarda da en düşük 45-50 :)
Tamamdır, yarın bakarım. İşletim sistemi olarak ben de Windows 8.1 kullaniyorum. Görev yöneticisinden bakarım yarın.

Gtx970 kullanıcısı olarak söylüyorum ekran kartı 4 değil 3.5gb , 0.5 lik kalan kısım diger bellekten çok daha yavaş, msi after burner ile ekran kartı ram kullanımına bak eğer 3.5Gb dan fazlaysa takılmalar normaldir. Kimi kullanıcılarda 3.5gb yi geçemiyormuş.

MSI GTX970 Gaming her şey en yüksek FHD Super Sampling Anti Aliasing 4x'te 40-60 fps arası bir değer alıyorum zaman zaman bu aniden 30'a düşüyor ve anlık takılmalar oluyor aldığım değerler ve bunlar normal mi? Bir de SSAA'yı 8x ya da 16x yapınca oyun oynanmayacak hâl alıyor normal bir durum mu ? Son olarak da Anti Aliasing kısmında FXAA, SMAA 1x, SMAA T2x, Filmic SMAA 1x ve Filmic SMAA T2x gibi şeyler var bunlardan da biraz bahsedebilir misiniz ?
Aynı sorun bende de oldu yeni topladım sistemi MSI GTX970 seçtim asus yerine, Sıkıntı bende sanmıştım ama demek ki herkes de öyle.
Bir de ekran kartının Bios'u güncelleniyor mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı