MSI GTX970 Tabanlı 3000 TL'lik Sistem Toplama

brkcnkrtls

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz acaba.
3000 TL bütceli MSI GTX970 ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Daha iyi bir ekran kartıda önerebilirsiniz.

Bu bütçeye önerdiğim sistemi almalısınız.

3000 TL Oyun Sistemi.jpg

Bu bütçeye 980 sığar ancak ondan %10 bile verim alamazsınız diğer bileşenler yüzünden. Bu sistem en mantıklısı.

MSI'ın dış görünüşü daha güzel geliyor fakat ASUS sonuçta bilindik çok iyi bir marka ve ikisininde driverları farklı kararsız kaldım

MSI'ın Gaming App'leri vs. var fakat ASUS'un STRIX modelleri belli bir sıcaklık değerine kadar fanları çalıştırmıyor. Böylece sessiz bir şekilde oyun keyfi yaşıyorsunuz. MSI'dan da sıcaklık değerleri bakımından üstünlüğü olmadığına göre ASUS GTX 970 STRIX daha iyi bir seçim olacaktır bence.

O zaman büyük ihtimalle MSI alabilirim, benim bahsettiğim kendi firmaların msı'ın kendi afterburner ugulaması var mesela o yüzden söyledim

Biraz araştırdım gtx 960'da bile MSI'ın o özelliği var ısınana kadar fanları çalışmıyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı