MSI GX60 1AC düşük performans

Sakonzi

Kilopat
Daha fazla  
Elimde MSI GX60 1AC model gmaing laptop var. Sistem parçalarını aşağıya koyacağım. Ben bu ekran kartını GTX 960M modeli ile karşılaştırınca daha güçlü olduğunu görüyorum fakat kendim GTX 960M'in yakaladığı değerleri yakalayamıyorum. Acaba sıkıntı işlemcide midir? Ama onunda GHhz derecesi iyi geldi bana. Bir de LoL oynuyorum. Genelde bu oyunda aldığım değerler grafik seviyesi ile pek bir fark göstermiyor yani neredeyse en düşük ve en yüksekte benzer FPS'ler alıyorum ve teamfightlarda özellikle çok sıkıntı çıkıyor. %50'lerde bir FPS düşüşü oluyor.

• HD7660G Ve HD 7970M ekran kartları
  • AMD A10 4600M 2.3 to 3.2 GHz
  • 8 GB 1600 MHz RAM
  • 256 GB SSD
  • 300 GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle şunları bir kontrol et
1-Driver güncel mi?
2-Directx güncel mi?
3-Laptop güç ayarları en iyi performanta mı?
Eğer bunların hepsini yaptıysan ve hala performansta sorun varsa ati ekran kartlarının bazı oyunlarda driverlarının performans sorunu yaşadığını duymuştum oynadığın oyunda bu oyunlardan olabilir.
Son olarak oynadığın oyun için ati ekran kartlarına özel bir patch falan var mı araştır derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı