Msi gx70 almali miyim ?

Helep

Hectopat
Msi gx70 almayı düşünüyorum ama işlemcisi yüzünden emin olamıyorum a10 5750m yeni çıkacak oyunları ultra ayrlarda oynamama yetermi veya high ayarlarda, yeterse bu laptop kaç yıl iş görür?:confused:

Yada aynı fiyata daha iyi laptop varsa önerin:matrix:

Öncelikle sürekli güncel notebooklar üretmesi üzerine MSI uluslar arası en iyi notebook markasıdır.MSI GX70 MSI Global GX70 3BE
a10 5750m -8970m grafik kartı 4gb 256bit gösteriyor notebookcheckte AMD Radeon HD 8970M - NotebookCheck.net Tech
Karttan yana bir sıkıntı yaşamazsın çok rahat çalıştıracak bir grafik kartına sahip notebook ancak işlemci bakımından a10 işlemciler oyunlarda ne kadar performans verir belirsiz .Fakat şunu kesin söyleyebilirim ki bir intel üstüne 8970 kart olsaydı şimdi performansından daha fazla verirdi ve hatta süper olurdu düşüncem.Fiyatıda Yuvarlak Hesap 3bin küsür görünüyor internette.
Bu fiyata 8970m grafik kartı 10 numara görünüyor.Bence Fiyat/Donanım açısından on numara bir sistem.

Bu tarz sitelerde notebook hakkında daha fazla bilgi bulabilirsin.https://www.technopat.net/forum/dizustu-ve-netbook/26305-msi-gx70-almis-bulunuyorum.html

Diğer özelliklere gelicek olursa standart üst düzey MSI kalitesidir.KillerGaming ,AudioBoost,FHD Anti-Glare(Parlama Önleme) ve daha fazlası.
Eğer alabiliyorsan 500 daha kitleyip bundan alsan daha iyi olur.
http://www.amazon.com/Computer-Corp-GT70-0ND-492US-9S7-17212-492/dp/B009H8RI38#productDetails
1,769.95 USD = 3,593.28 TRY Geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
nozan11s arkadaşıma katılıyorum. Ve size diğer tavsiyem şayet yüksek bir marka düşünürseniz ALLIENWARE tavsiye ederim. :D Veya MOSTER. Etrafta duyduğunuz şikayetlere çok aldırmayın eski bir sistem hatasından dolayı ve yurt dışından ürün gelmesinde gecikme olduğundan dolayı ürünü geç yolluyorlar arada. Ancak ürün güncel bir şekilde geliyor.

Oyun içinse o paraya gx70 öneririm :) Eğer ne bileyim youtbe kanalın falan varsa, videolarla uğraşıyorsan ssdli ge70 de olur. Fakat oyunlarda gx70 kadar performans bekleme, ayrıca ge70 kullanmadım ama kullanan arkadaşlar işlemcinin 90 dereceye kadar çıktığını söylediler. GX70 te 3 saat bf3 oynadım 76 idi işlemci en yüksek değer bu ve turbo fanı açmamıştım:D Diğer parçalarını sorarsan da 60 ı bulmuyor:)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı