MSI H110 M Corsair Vengeance LPX 3000 MHz CL 16 uyumu

Hiko Babba

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimdeki H110 anakarta (2133MHz) Corsair Vengeance LPX 8 GB DDR4 CL 16 taksam çalışır mı? İki parça da elimde mevcut.
(Arkadaşlar bugün açtığım 4. konu lütfen birileri yardımcı olsun)

2133MHz'de çalışır. Ben sorunu tam olarak anlayamadım sanırım ama anakartına ram takarsan çalışır ddr4 ram'de anakartta problem olmaz ama dediğim gibi anakartın en fazla 2133 mhz desteklediği için 2133 mhz olarak çalışır 2400 ise mesela bu şekilde.

2133MHz'de çalışır. Ben sorunu tam olarak anlayamadım sanırım ama anakartına RAM takarsan çalışır DDR4 RAM'de anakartta problem olmaz ama dediğim gibi anakartın en fazla 2133 MHz desteklediği için 2133 MHz olarak çalışır 2400 ise mesela bu şekilde.

MHz düşmesi benim için sıkıntı değil sorum gayet açık diye düşünüyorum uyumsuzluk sorunu yaşar mıyım.

Aynı konuyu niye sürekli açıyorsun? Konuyu öne çıkart. RAM'leri tak ve Memtest86 yap.

PC’yi daha kurmadım işlemci eksik ama bu 2 parça elimde yani indirme gibi bir şansım yok bende uyumlu mu diye konu açıyorum

Aynı konuyu sürekli açmamın nedeni ilk mesajımda yazdığım gibi kimse cevap vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı