Çözüldü MSI H410M-A PRO driver güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MeteCAN

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, kara cumadan işlemci ve anakart aldım. MSI H410M-A PRO anakartıma BIOS güncellemesini yaptım. MSI'ın sitesinden driver güncellemesi veya aygıt yöneticisinden güncelleme yapmama gerek var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10 KB · Görüntüleme: 127
Çözüm
Intel ile alakalı bir şey fakat tam olarak ne olduğuna ulaşamadım. Bunu kurmayı deneyin.

Olmazsa çipset sürücüsünü güncelleyin.

Şimdi biraz daha araştırdım, önce çipset sürücüsünü kurun.
İlgili aygıtın donanım kimliklerini paylaşır mısınız?

İlgili aygıtın donanım kimliklerini paylaşır mısınız?
PCI\VEN_8086&DEV_1911&SUBSYS_7C891462&REV_00
PCI\VEN_8086&DEV_1911&SUBSYS_7C891462
PCI\VEN_8086&DEV_1911&CC_088000
PCI\VEN_8086&DEV_1911&CC_0880

Intel ile alakalı bir şey fakat tam olarak ne olduğuna ulaşamadım. Bunu kurmayı deneyin.

Çözüm

Çipset sürücüsünü kurunca düzeldi teşekkür ederim yardımın için peki başka driver kurmama gerek var mı?

Rica ederim. Ünlem görünen veya işlevsizlik yapan başka bir aygıtınız yoksa gerekli değil. Sistemi yeni almışsınız, ekran kartı sürücülerini elden geçirseniz iyi olur sadece.

Hocam aynı hatayı ben de alıyordum çipseti kurunca halloldu çok teşekkür ederim size.

Geri
Yukarı