MSİ H61MP21 B3 UEFI Desteği

SaL1K

Kilopat
Daha fazla  
Bu anakart UEFi değil sanarım. Arayüz eski. BIOS ekranında fareyle haraket edebiliyorum. Arayüz resimdeki gibi. Boot ekranındaki UEFi seçeneği kafamı karıştırdı. Nedir olay ?

Screenshot_2019-03-30-18-03-50-409_com.google.android.youtube.png

Son düzenleyen: Moderatör:
UEFI desteği var, ama yeni nesil anakartlar gibi tam bir desteği yok. Önceden MSI H61M-P20 (G3) modelini kullanıyordum ve resimdeki gibi bir BIOS arayüzü vardı. Teknik olarak UEFI Windows, macOS vs. kurulumu yapabilirsiniz, fakat Secure Boot gibi bazı UEFI BIOS'a ait özellikler bulunmuyor anakartta. Bu nedenle kısmi bir UEFI BIOS olduğunu belirttim.

UEFI desteği var, ama yeni nesil anakartlar gibi tam bir desteği yok. Önceden MSI H61M-P20 (G3) modelini kullanıyordum ve resimdeki gibi bir BIOS arayüzü vardı. Teknik olarak UEFI Windows, macOS vs. kurulumu yapabilirsiniz, fakat Secure Boot gibi bazı UEFI BIOS'a ait özellikler bulunmuyor anakartta. Bu nedenle kısmi bir UEFI BIOS olduğunu belirttim.
Ben buna UEFİ Windows kurulumu yapa bilirmiyim ? Açılış ekranında Windows bayrağı yerine anakartın logosu gözüküyordu yüklenme ekranında. Bundada mevcutmu yani ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı