MSI H81M-P33 için 4 Çekirdek İşlemci Önerisi

Daha fazla  
Sistem:
  • MSI H81M-P33
  • ASUS GeForce GTX750 Ti
  • 8 GB RAM
  • Pentium G3258

NBA 2K18'i ve birçok oyunu kasmadan orta, yüksek ayarlarda oynayabiliyorken, sistemi toplama sebeplerimden en önemlisi olan FIFA serisini 2015 yılında ortaya çıkardığı çift çekirdek mevzusundan beri oynayamıyorum, rahatsız edici derecede kasıyor çünkü işlemcim çift çekirdek bir işlemci olan Pentium G3258.

Diyeceğim o ki, sizlerden G3258'in yerine 500 TL'ye kadar, çift çekirdek olmayan ve FIFA serisini kasmadan akıcı oynayabileceğim bir işlemci tavsiyesi talep ediyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkürler hocam. Sahibinden sitesinde birkaç işlemciye denk gelmiştim ama güvenli alışveriş konusunda emin olamadım, sıkıntı çıkabiliyor mu alışverişlerde? Piyasa fiyatının 3'te 1'i fiyatına satıyorlar o yüzden biraz tereddüt ettim :)

Teşekkürler hocam. Sahibinden sitesinde birkaç işlemciye denk gelmiştim ama güvenli alışveriş konusunda emin olamadım, sıkıntı çıkabiliyor mu alışverişlerde? Piyasa fiyatının 3'te 1'i fiyatına satıyorlar o yüzden biraz tereddüt ettim :)
Açıkcası siz önerin dediniz bende uygun olanı önerdim fakat bu adamın diğer ilanlarınıda göz gezdirdim gerçekten uygun fiyatlara koymuş işlemcileri. Getle veriyorsa alınabilir fakat sonra ne olacağını kestiremediğimden deneyerek almanız ve testlerini yaptırmanız sizin içinizide rahat ettirir. Bu olmasa bile 500 lira bandında koyalca 4.nesil i5 ler bulabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı