MSI HD 6950 TwinFrozr II Fan Değişimi

SevenPacer

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Profil Kapağı
1525263130
İyi günler, kasayı temizledikten sonra ekran kartının sol fanının çalışmadığını fark ettim. Arada bir dönüyor ama çok çok yavaş, sonra tekrar duruyor. İnternette biraz araştırdım fanlar 8cm çaplıymış sanırım. Değiştirmem mümkün mü ?Bu boyutta ek fan nerede bulabilirim ? Yoksa sistem tek fanla da idare edebilir mi ? Kasada 1 ön 1 arka 1 yan ve cpu'da akasa venom voodoo soğutucu var.
@Recep Baltaş
Ekran kartı linki:
MSI Türkiye R6950 Twin Frozr II

Soğutucuyu komple değiştirmek isterseniz şu ürünü alın : Accelero Twin turbo II

arctic_cooling_accelero_twin_turbo_ii.jpg

Türkiye'de satışı var mı bunun ? Ekran kartına uyacak mı ayrıca ? Bilgi verebilir misiniz ?
8cm'lik fan bulup değiştirmek ile sorun hallolabilirse daha fazla masrafa girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ekran kartının soğutması zaten iyi.

O'da olur. Daha önce belirttiğim ürün Türkiyede satışı yapılmış. Şimdi kalmamış. Bulabilirseniz 8 cm'lik fan bulun takın.

Bakındım biraz ama 8cm'lik bulamadım. Bulabileceğim bir yer var mıdır bildiğiniz ? İnternetten alabilirim.

Bakındım biraz ama 8cm'lik bulamadım. Bulabileceğim bir yer var mıdır bildiğiniz ? İnternetten alabilirim.

Yanlış yönlendirmek istemem ama twinfrozr II tip soğutma tipi boyut olarak 6850-6870 lerde aynı ise bazı sitelerde bunların soğutucuları satılıyor . Boyutlar önemli .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı