MSI hediye promosyon seçimi

Metehan1923

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI destek ekibi bir yorum sonucu mail yoluyla hediye seçenekleri yolladı. Ekran görüntüsünde paylaştım. 1 ve 2. seçeneklerde Amazon hediya kartı ve Steam web mağazası indirim kodları için, sadece Amerika web mağazasında kullanılabilir seçeneği var. 1 ve 2. seçenek sanırım uymuyor. Far Cry 6 için oyun kodu daha mı iyi olur. Ne dersiniz, ne yapayım?

ekran görüntüsü.png

Arkadaşlar MSI destek ekibi bir yorum sonucu mail yoluyla hediye seçenekleri yolladı. Ekran görüntüsünde paylaştım. 1 ve 2. seçeneklerde Amazon hediya kartı ve Steam web mağazası indirim kodları için, sadece Amerika web mağazasında kullanılabilir seçeneği var. 1 ve 2. seçenek sanırım uymuyor. Far Cry 6 için oyun kodu daha mı iyi olur. Ne dersiniz, ne yapayım?

Eki Görüntüle 1261584
Sadece fikrimi belirtmek istiyorum. Mail bana scam gibi geldi ama siz bilirsiniz.

Amazon.com adresinden alışveriş yapmak istiyorsanız 1 numaralı promosyon faydalı olabilir. Ama alacağınız ürünlerde vergi ve kargo ödeyeceğinizi göz önünde bulundurun.

Steam cüzdan kodlarında bölge kısıtlaması var. Dolar olan cüzdan kodunu kullanabileceğinizi sanmıyorum. Steam kendi sitesinde şöyle belirtmiş.

Steam cüzdanı kodlarının ülke kısıtlaması var mı?

Evet.
Her Steam kullanıcısının hesabı, Steam istemcisinde sağ üstte görebileceğiniz bir para birimiyle ilişkilendirilmiştir. Steam hesabınızın para biriminden farklı bir para birimine sahip Steam cüzdanı kodunu etkinleştirirken bir hatayla karşılaştırabilirsiniz.

GreenManGaming güzel bir oyun alışveriş sitesidir, Far Cry 6'yı sevmediyseniz o site için verecekleri kod ile oradan istediğiniz oyunu alabilirsiniz. İndirimlerini takip ettiğim bir sitedir.

4 numaralı promosyon Far Cry 6 verecek fakat hangi platformda vereceğini merak ediyorum. Oyun şu an Epic Games'te 170 TL, 60 TL indirim kuponunu kullanacak olursanız yaklaşık 110 TL'ye denk geliyor. Ben olsam GreenManGaming sitesindeki 12$ kodu alıp istediğim oyunu siteden alırdım.

@Plyra Şunu da eklemek istiyorum. GreenManGaming sitesi sıkıntılı bir site ve satın alım sırasında oluşan sıkıntılarda hiç geri dönüş yapmıyorlar.

Arkadaşlar MSI destek ekibi bir yorum sonucu mail yoluyla hediye seçenekleri yolladı. Ekran görüntüsünde paylaştım. 1 ve 2. seçeneklerde Amazon hediye kartı ve Steam web mağazası indirim kodları için, sadece Amerika web mağazasında kullanılabilir seçeneği var. 1 ve 2. seçenek sanırım uymuyor. Far Cry 6 için oyun kodu daha mı iyi olur. Ne dersiniz, ne yapayım?

Eki Görüntüle 1261584
Mail sahte gibi ama soruna gelirsek Steam kodunu seç derim. TR hesabın için aktif etmenin bir yolu var galiba. Aşağıdaki konuyu incelersen yardımcı olabilir belki.

Mail sahte gibi ama soruna gelirsek Steam kodunu seç derim. TR hesabın için aktif etmenin bir yolu var galiba. Aşağıdaki konuyu incelersen yardımcı olabilir belki.

Steam VPN açanlara VAC banı atmaya başladı. VPN açılsa türkiyeye bağlanıp alacağım oyunları

O konuyu gördüm, oradaki çözümün uygulanmaması gerekiyor. VPN ve benzeri çözümlerle konumunuzu değiştirmek Steam Kullanım Şartlarına aykırıdır.

Bölge kısıtlaması olan bir Steam hediyesini kabul etmek için proxy, VPN veya konum gizleme yöntemleri kullanabilir miyim?
Konumunuzu gizlemek için proxy veya VPN kullanmanız kesinlikle Steam Kullanım Şartlarına aykırıdır ve Steam hesabınızın kısıtlanmasıyla sonuçlanabilir.

Steam VPN açanlara VAC banı atmaya başladı. VPN açılsa Türkiye'ye bağlanıp alacağım oyunları.
O konuyu gördüm, oradaki çözümün uygulanmaması gerekiyor. VPN ve benzeri çözümlerle konumunuzu değiştirmek Steam Kullanım Şartlarına aykırıdır.

Zaten kur ve fiyat farkından dolayı bölge değiştirmeye izin verilmesi saçma ama farklı bir konuda görünce paylaşayım dedim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı