MSI katana GF66 11ue vs HP Omen Ryzen7 5800H 3060

Bütçe
24-25

Jxaes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu iki laptop arasında kaldım. Seçim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Şu an aktif olarak HP Omen CE-008NT kullandığım için aklım yine Omen'e gidiyor. Bu laptoplardan başka öneriniz varsa onları da duymak isterim. Bütçe en fazla 24-25 civarı olabilir. Genel kullanım amacımda vaktimin çoğu programlama ve grafik tasarımı ile geçiyor ama oyun oynamaya da vakit ayırıyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Konuyla ne kadar alakalı olacak bilmiyorum ama Ben HP Omen modelini bir süredir takip ediyorum, 17-18k civarında indirimdeydi tekrar yakalarsam almayı planlıyorum. Müşteri yorumlarında ekran kartı voltajının 115W olduğunu yazmışlar konuyla alakalı teknik bilgim olmadığı için ekran kartının tam güçte çalışmadığıyla alakalı varsayım yapabiliyorum sadece, bu tarz bilgisayarlarda bulunan ekran kartlarının Max performance olduğunu almadan önce nasıl tespit edebiliriz?

Konuyla ne kadar alakalı olacak bilmiyorum ama Ben HP Omen modelini bir süredir takip ediyorum, 17-18k civarında indirimdeydi tekrar yakalarsam almayı planlıyorum. Müşteri yorumlarında ekran kartı voltajının 115W olduğunu yazmışlar konuyla alakalı teknik bilgim olmadığı için ekran kartının tam güçte çalışmadığıyla alakalı varsayım yapabiliyorum sadece, bu tarz bilgisayarlarda bulunan ekran kartlarının Max performance olduğunu almadan önce nasıl tespit edebiliriz?
Alacağınız laptopun markasının kendi sitesinden, orada yazmıyorsa Müşteri hizmetleriyle görüşerek, Yurt içi / Yurt dışı yorumlarına bakarak, forumlarda aratarak, Youtube'de arayarak bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı