MSI KATANA GF66 alınır mı?

toprakbutsad

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, 20k bütçem var ve oyuncu laptop almak istiyorum i7,üst seviye ekran kartı, en az 512gb SSD vs. olması tercihimdir.

MSI KATANA GF66 11UE-605XTR​

Şöyle bir model buldum ve Amazonda 20kya satılıyor sizce alınır mı? Önerileriniz var mı?
Link : MSI KATANA GF66 11UE-605XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 144Hz, Core I7-11800H, 16GB RAM, RTX3060 6GB, 512GB SSD, DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Hocam ekran kartı kısıtlanmış versiyonlardan yani Max-Q olması lazım ki 20.000 TL bütçeye rahatlıkla 105 ila 115W bulunabiliyor diye biliyorum. Aynı kasası GF sersi kesinlikle uzak durulması gereken bir kasa ve %100 eminim bu fiyatı hiç hak etmeyen bir kasa. Bunu alırsanız paranıza ziyan edersiniz. Müsait olunca buraya birkaç model eklerim şu an biraz doluyum. @Radeon RX 5500M hocam MSI konusunda benden daha iyi ben ASUS tarafında daha iyiyim, o da ben daha fazla aktif belki o cihaz önerir.
Soğutma sistemi pek iyi değil diye biliyorum. Yine de @Radeon RX 5500M @xbea @Ramazan Ö hocalarım daha iyi bilir.
Hocam etiket için çok teşekkür ederim, yakında diğer hocalarımda buraya gelirler müsait olduklarında. İyi forumlar, saygılar...

Hocam ekran kartı kısıtlanmış versiyonlardan yani Max-Q olması lazım ki 20.000 TL bütçeye rahatlıkla 105 ila 115W bulunabiliyor diye biliyorum. Aynı kasası GF sersi kesinlikle uzak durulması gereken bir kasa ve %100 eminim bu fiyatı hiç hak etmeyen bir kasa. Bunu alırsanız paranıza ziyan edersiniz. Müsait olunca buraya birkaç model eklerim şu an biraz doluyum. @Radeon RX 5500M hocam MSI konusunda benden daha iyi ben ASUS tarafında daha iyiyim, o da ben daha fazla aktif belki o cihaz önerir.

Hocam etiket için çok teşekkür ederim, yakında diğer hocalarımda buraya gelirler müsait olduklarında. İyi forumlar, saygılar...
Teşekkür ederim hocam :)

Kasası kötü hocam. Forumda bir sürü konu var ısınması hakkında. Fiyatını da haketmiyor. Gerçi ne hakediyorki. (Geçen hafta kaza yaptım far değişti dolu far 66 bin TL tramer çıkardı.)
Öyle mi :(( yeni gördüm hocam bugün katıldım foruma normalde hesapsız gezip bakıyordum. (Çok geçmiş olsun hocam cana geleceğine mala gelsin derler.)

Öncelikle merhabalar, 20k bütçem var ve oyuncu laptop almak istiyorum i7, üst seviye ekran kartı, en az 512 GB SSD vs. olması tercihimdir.

MSI KATANA GF66 11UE-605XTR​

Şöyle bir model buldum ve Amazon'da 20kya satılıyor sizce alınır mı? Önerileriniz var mı?
Link: MSI KATANA GF66 11UE-605XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 144Hz, Core I7-11800H, 16GB RAM, RTX3060 6GB, 512GB SSD, DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Şu uyar mı size? Daha uygun bir öneride de bulunabilirim.

Geri
Yukarı