Msi Katana Gf66 vs Asus Rog Strix G15

Bütçe
En Fazla 25 bin lira taş çatlasın 26,5

Enes_Kayikji

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir adet oyuncu laptopu almak istiyorum. İki adet model belirledim, sizce hangisini almalıyım ya da bana ayrıyeten önerebileceğiniz bir oyuncu laptopu var mı? Almışken iyisini alayım diyorum o yüzden ama HP, Casper Excalibur ve Monster bu gibi markalar veya Lenovo önermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP, Lenovo, Monster iyi modelleri mevcut. Bu fiyata Katana alınmaz. ASUS ROG fiyatını haketmiyor.
MSI'dan şaşılmaz derken marka fanboyluğu yerine incelemelerine malzeme kalitesine bakarsanız anlarsınız.

HP, Lenovo, Monster iyi modelleri mevcut. Bu fiyata katana alınmaz. ASUS ROG fiyatını haketmiyor.
MSI'dan şaşılmaz derken marka fanboyluğu yerine incelemelerine malzeme kalitesine bakarsanız anlarsınız.

Hmmm HP Lenovo alıp çöp müşteri hizmetleri ile uğraş Monster alıp ısınma sorunu hmmmmm
MSI laptop sahibi bile değilim ancak MSI laptop kullandım zamanında diğerlerine göre her modeli daha kaliteli :D?

Bu tarz laptoplarda MSI'dan şaşılmaması taraftarıyım.

Zaten bu fiyattaki modellere göre işlemcisi daha iyi.

HP, Lenovo, Monster iyi modelleri mevcut. Bu fiyata katana alınmaz. ASUS ROG fiyatını haketmiyor.

Fiyatı değmez diyorsunuz ama bu işlemcili laptoplarda 35k aşağısını göremezsiniz.

Seçim en sonunda senin. Hiç bir inceleme izlemeden malzeme kalitesine bakmadan işlemcisi iyi deyip Katana modelini alacaksan alabilirsin. Aynı işlemci kombinasyonlu laptopların fiyatının yüksek olmasının sebebi var. Almışken iyisini alayım derken almışken kötüsünü almak ayrı bir kafa.

Yeni konular

Geri
Yukarı