MSI katana GF66 vs HP Omen 17 CK0007NT

Hocam bir sorum daha olacaktı HP Omen 17 CK0007NT modelinin FPS test videosu veya istatistiklerinin yazdığı site veya link var mı? Ben bulamadımda.

Bence tam bulamadım burada ki Legion 5'e bakabilirsin Omen 15 tahmini olarak Leigon'dan 10fos falan daha fazla alır öyle hesapla.

Omen 17 çok daha iyi hocam yanlışlıkla 15 yazmışım.
Hocam tekrar rahatsız ediyorum https://www.hepsiburada.com/hp-omen...DSN?magaza=materia&url_src=and-product-detail

Bu iki cihazdan hangisi daha performanslıdır?
Bir de laptop işlemcilerini göz önünde bulundurursak i7 11800h mı ryzen 7 5800h mı daha güçlü ve yüksek performans verir?

Hocam tekrar rahatsız ediyorum https://www.hepsiburada.com/hp-omen...DSN?magaza=materia&url_src=and-product-detail

Bu iki cihazdan hangisi daha performanslıdır?
Bir de laptop işlemcilerini göz önünde bulundurursak i7 11800h mı Ryzen 7 5800H mı daha güçlü ve yüksek performans verir?

Omen 15 çok kötü hocam Omen 17'ye göre 105W ve MUX yok 5800H ise 11800H'tan kötü Omen 17'deise ekran kartı Max-P 130W ve mux var fark büyük Omen 17 alın geçin.

Omen 15 çok kötü hocam Omen 17'ye göre 105W ve MUX yok 5800H ise 11800H'tan kötü Omen 17'deise ekran kartı Max-P 130W ve MUX var fark büyük Omen 17 alın geçin.

Bana da dediğiniz gibi geldi sadece şeyi merak ettim i7 11800h daha güçlü olduğu için pil performansı farkı ne kadardır 5800H'a göre i7'li olanda 6 saat 5800H'lı olanda ise 8 saat yazıyor ortalama böyleyse çok fark yok gibi duruyor.
Bana da dediğiniz gibi geldi sadece şeyi merak ettim i7 11800h daha güçlü olduğu için pil performansı farkı ne kadardır 5800H'a göre i7'li olanda 6 saat 5800H'lı olanda ise 8 saat yazıyor ortalama böyleyse çok fark yok gibi duruyor.

Omen 15 çok kötü hocam Omen 17'ye göre 105W ve MUX yok 5800H ise 11800H'tan kötü Omen 17'deise ekran kartı Max-P 130W ve MUX var fark büyük Omen 17 alın geçin.

Bir de hocam forumda i7 11800H'a gayet serin çalışıyor denmiş katılır mısınız Ryzen'a göre Intel ısınma sorununu bu işlemci de çözmüş mü?

Bir de hocam forumda i7 11800H'a gayet serin çalışıyor denmiş katılır mısınız Ryzen'a göre Intel ısınma sorununu bu işlemci de çözmüş mü?

11. nesilde Intel öne geçti hocam evet daha az ısınıyor.

Pil konusunda da bu cihaz iyi bir oyun deneyimi sunar mı sizce ortalama 3-4 saat Gaming tarafında götürür mü sitesinde 6 saat yazıyor çünkü hocam.

Pil süresi her Gaming laptopta olduğu gibi çok uzun sürmez pilde tam performansta alamaz tahminen 2-3 saat götürür.

@fatiko arkadaşımız birkaç gün önce LoL tarzı oyunlarda FPS düşmesi sıkıntısını yaşadığını belirtmişti. Tereddüte düşürdü biraz ama sebebi nedir sizce? Bu arada @fatiko drop sorunun geçti mi?

@fatiko arkadaşımız birkaç gün önce LoL tarzı oyunlarda FPS düşmesi sıkıntısını yaşadığını belirtmişti. Tereddüte düşürdü biraz ama sebebi nedir sizce? Bu arada @fatiko drop sorunun geçti mi?

Geçmedi de kafaya takmıyorum artık aşırı şekilde olmuyor. Başta öyle bir sorun yoktu ama. Fişek gibi cihazdı. Şimdi moral bozuyor da uğraşamadım da pek. Bir de pil kalibrasyonun da sorunum var aldığımdan beri kalibre edemedim. Ama pilde de başta sorun yoktu kendi uygulamasından test etmiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı