MSI katana GF76 alınır mı?

Bütçe
14K

MehmetS10

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önümüzdeki hafta 12-14K bandında sağlam ve bana güzel oyun deneyimi yaşatacak uzun süreli gidecek soğutması güzel olan el yakmayan bir laptop almak istiyorum ama ne alacağım hakkında kafam çok karışıyor. Demin ince hesapta 13K'ya düşen bir modele denk geldim MSI katana GF76. sizce alınır mı nasıldır? Farklı tavsiyelere de açığım tabii (üniversite dolayısıyla laptop almak zorundayım).

Şöyle ekleyeyim linki de bakmak isteyenler için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar önümüzdeki hafta 12-14K bandında sağlam ve bana güzel oyun deneyimi yaşatacak uzun süreli gidecek soğutması güzel olan el yakmayan bir laptop almak istiyorum ama ne alacağım hakkında kafam çok karışıyor. Demin ince hesapta 13K'ya düşen bir modele denk geldim MSI katana GF76. sizce alınır mı nasıldır? Farklı tavsiyelere de açığım tabii (üniversite dolayısıyla laptop almak zorundayım).

Gereksiz pahalı. RTX'li 5500M. Daha ucuza daha iyi modeller bulunabilir.

Çok pahalı.

Çok pahalı önermem onun yerine biraz daha beklerseniz yakında indirimler başlayacak. O zaman almanızı öneririm.

Bu biraz klasik olacak ama indirim olması için önce ETH düşmesi lazım. Sonrasında istediğimiz gibi indirimlere kavuşabileceğiz.

İstediğimiz indirimlere kavuşamayacak gibiyiz ya hocam :D benim elimdeki laptopum aşırı ısınıyor ve düşük özellikli o yüzden direkt temmuz başı almak istiyorum.
Gereksiz pahalı. RTX'li 5500M. Daha ucuza daha iyi modeller bulunabilir.

Daha iyi modellere çok denk gelemiyorum ya 20k gibi uçuk oluyor ya da RAM'i düşük oluyor veya önerilmiyor (17.3 inch tercihim)

İstediğimiz indirimlere kavuşamayacak gibiyiz ya hocam :D benim elimdeki laptopum aşırı ısınıyor ve düşük özellikli o yüzden direkt temmuz başı almak istiyorum.

Daha iyi modellere çok denk gelemiyorum ya 20k gibi uçuk oluyor ya da RAM'i düşük oluyor veya önerilmiyor (17.3 inch tercihim)

ASUS ROG serisine bakın hocam. Şu an iş ve oyun için MacBook Pro'nun yanında kullanıyorum. Isınma problemi yok. Gerçekten soğutma en üst seviyede. Benim gözüme şu model çarptı. Link burada bakabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...4-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000007XFIU
Başka bir model: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000007IETU
Söylediğim gibi 17" istiyorsanız indirimleri beklemeniz gerek.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri
Yukarı