MSI Kaydolma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Adana
Arkadaşlar msi sitesine aldığım laptobu kaydettirecektim de bir sorunla karşılaştım:( Satın alma kanıtı diye bir şey istiyor. Resim seçmem gerekiyor. Ben resim olarak bana gelen faturayı mı çekecem yoksa başka bir şey mi?

Prisoner[OF]Games;150416 dedi:
Arkadaşlar msi sitesine aldığım laptobu kaydettirecektim de bir sorunla karşılaştım:( Satın alma kanıtı diye bir şey istiyor. Resim seçmem gerekiyor. Ben resim olarak bana gelen faturayı mı çekecem yoksa başka bir şey mi?

Ben de bu işlemi uyguladım ve sanırım doğru yaptım. Faturayı yazıcıya tarattım ve kaydettim. Şu an ürünümde "Standart Garanti" yazıyor. Başka bir şey yapmamıza gerek yok herhalde.

İkiniz de memlun musunuz peki bilgisayarlarınızdan ? Isınma vs. gibi problemler var mı ? Ghost sana özel mesajım oldu onu da cevaplarsan bekliyorum arkadaşlar. Ben de makine alıcam konumu açtım zaten forumda var. MSI düşünüyorum beni yönlendirin. :)

Ghost yukarıdaki resimde garanti kodu diyor ona ne yazacağım?

- - - Güncellendi - - -

@Moonrage evet memnunum makineden oyunlarda ısınma ve düşük performas tarzı şeyler olmadı:D

ikinizde memlunmusunuz peki bilgisayarlarınızdan ısınma vs. gibi problemler var mı ghost sana özel mesajım oldu onuda cevaplarsan bekliyorum arkadaşlar. bende makine alıcam konumu açtım zaten forumda var MSI düşünüyorum beni yönlendirin. :)

Alınca bazı problemlerim vardı onlar da çözüldü. Isınma konusunda çok iyi diyemem ama normal. Sorun yaşadığım oyunlar var ama onların uyumluluktan kaynaklandığını düşünüyorum.

@Prisoner[OF]Games Garanti kodunu ben de bilmiyorum açıkçası. Fakat Garanti Uzatması yazıyor orada. Bizim garantiyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Aynı senin gibi standart garanti yazıyor bende de. Başka bir şey lazım mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı