MSI laptop garanti süreci

baranemre123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bugün sabah kalktığımda MSI Alpha 15 laptopumda boya atması olduğunu gördüm. Hemen garantiye yolladım. Cihazı 1 ay önce sıfır aldım. Ve kasası 1 ay içinde deforme olmuş. Sizce süreç nasıl davranmalıyım iade ya da değişim yaparlar mı?

Dosya Ekleri

• 20200602_101201.jpg
    20200602_101201.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün sabah kalktığımda MSI Alpha 15 laptopumda boya atması olduğunu gördüm. Hemen garantiye yolladım. Cihazı 1 ay önce sıfır aldım. Ve kasası 1 ay içinde deforme olmuş. Sizce süreç nasıl davranmalıyım iade ya da değişim yaparlar mı?

Degişim ve iade yapmazlar bence ben Lenovo kullanıcısıyım garantiye gönderdim altkapak açılmış geri takılmış 4 vida yok üstüne 2 cm boyutunca çizik var.

Fazla ümitlenme derim.Herhangi bir arıza olması durumunda da anakart bile yansa bilgisayarcıya götür servise verme.Çok masraf çıkarırlar.Başıma geldi oradan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı