MSI laptop GTX 1660 Ti vs RTX 2060

Endymion

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

1660ti model

2060 lı model

Bu iki model arasında kaldım. Sizce aradaki fiyat farkına 2060 değer mi? Ayrıca şimdi almak mantıklı mı? Yoksa MSI laptoplar da kampanya oluyor mu? Ek olarak yeni ekran kartlarının gelmesi bu laptopların fiyatlarının düşmesine sebep olur mu? MSI dışında başka marka düşünmüyorum. Son olarak laptop almak zorundayım bunu belirtmek istedim :)

Teşekkürler herkese.

Merhaba arkadaşlar,

1660ti model

2060 lı model

Bu iki model arasında kaldım. Sizce aradaki fiyat farkına 2060 değer mi? Ayrıca şimdi almak mantıklı mı? Yoksa MSI laptoplar da kampanya oluyor mu? Ek olarak yeni ekran kartlarının gelmesi bu laptopların fiyatlarının düşmesine sebep olur mu? MSI dışında başka marka düşünmüyorum. Son olarak laptop almak zorundayım bunu belirtmek istedim :)

Teşekkürler herkese.

Kampanya olmasa bile yeni nesile geçiyoruz. Kesinlikle daha iyileri bu fiyata bulunabilir. Tabii dolar veya vergiler hortlamazsa. Mobil tarafta 2060 ile 1660 arası pek fark görmedim. İşlemci vb. aynıysa değmez. RTX var sadece, o da bayağı kasıyor.

15.6 inç sizin için yeterliyse şu modele de bakabilirsiniz:

Attığınız iki model arasında o fiyat farkını hak edecek bir şey yok bence.

Şöyle bir test videosu buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arada net bir fark var o konuda tartışma yok. 2000tl eder mi? Bu 2000tl bütçenizi zorlayarak eklenecekse etmez gibi. Sanırım ben 15.6" 2060 tercih ederdim.

MSİ kendi bir kampanya yapmıyor. Ben Vatan'dan kdv indirimiyle almıştım. O tarz indirimler bekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Pahalı ürünlerde oluyor. 140 liralık fare vardı, cuma günü 22'de güya ucuzladı. 180'i çizip 140 yazıp sattılar.

Arkadaş şu GL65 modelinden bahsetti herhalde:

Attığım modelin 7000tl'ye satılması çok ihtimal dahilinde gelmedi bana :)

Geri
Yukarı