MSI laptop GTX 1660 Ti vs RTX 2060

Bakın görün.

Dosya Ekleri

• IMG_20200615_074610.jpg
    IMG_20200615_074610.jpg
    793,5 KB · Görüntüleme: 108
Bu kadar paralar bu cihazlara ben değmediğini düşünüyorum.
Yüzde 40'ı markanın parası zaten.
Monster öneriyorum. Ben kullanıyorum gayet memnunum.
Ayrıca MSI çok bilgim yok ama, GS serilerinin GL serisinden daha iyi olduğunu okumuştum bir yerde.

Alacağın laptopta MXM yuvası olmadığı, yani ekran kartını değiştiremeyeceğini düşünürsek bütçeyi zorlayıp RTX 2060 ekran kartlı MSI GL75 10SER-088TR modelini alman daha mantıklı bir seçim olur.

Aslında gönlüm Monsterdan yana daha uyguna daha iyi özellikler var ancak kasa kalitesi korkutuyor. Ben bu alacağım laptopu yillarca kullanmak istiyorum. En az 8 yil kadar. Ayrıca Monsterin ömür boyu servis bakım hizmetide var. Yani böyle bir makinayi bakım için bilgisayarcılara vermek istemiyorum doğrusu

Aslında gönlüm Monsterdan yana daha uyguna daha iyi özellikler var ancak kasa kalitesi korkutuyor. Ben bu alacağım laptopu yillarca kullanmak istiyorum. En az 8 yil kadar. Ayrıca Monsterin ömür boyu servis bakım hizmetide var. Yani böyle bir makinayi bakım için bilgisayarcılara vermek istemiyorum doğrusu
ben 4 yıldır abra a5v6.1.3 kullanıyorum tamamen plastik kasası var, gayet de sağlam. hafifliği de cabası, bilmiyorum yani aliminyum kasaları düşürünce bozulmuyor mu bilgisayar her gün üstüne biri oturacak değil ya, düzgün kullanırsanız 2 kg altı hafif güzel bir bilgisayarınız olur monsterin kasasını beğeniyorum ben.

Tabi ki fark olur hocam. Msi steelseries klavye kullanıyor, monster ise ttech, a4tech gibi firmaların kalitesinde ürünler kullanıyor. Kalite arıyorsanız monster'a yönelmeniz çok mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı