MSI Laptop Servis Değişim Kararı

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI GE73VR 7RF cihazımla ilgili bugün servisten değişim kararı çıktı fakat aldığım mağaza ve diğer mağazalara bakınca aldığım ürünün üretimden kalktığını gördüm. 8. Nesil işlemcilerle birlikte. Böyle bir durumda değişim istediğimde ne oluyor daha önce yaşayan var mı, iade istemiyorum dolar kurundan dolayı..

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazalar genelde şuanki kura göre değil, aldığın fiyata iade ediyor. (En azından Teknosa öyle yapıyor.)
Logitech G300 mouse'um bozulduğunda servise göndermiştim. Üretimden kalktığı için ya G300S almamı yada para iadesi almamı teklif ettiler. Bende para iadesi aldım. Mouse'u 50 TL'ye mi ne almıştım, kurla 80-90 TL'ye mi ne çıkmış ama 50 TL'ye aldığım için 50 TL para iadesi yaptılar.

Size de aynı olayı uygulayabilirler.

Bende aynı sorunla karşılaştım. Değişim istiyorum para iadesi istemiyorum dememe rağmen bugün para iadesi onaylanmış. Değişim talep etmeniz durumunda firma değişim talebinizi karşılamak zorunda aslında ama burası Türkiye dişinizi göstermeden bir şey yapamıyorsunuz.

Bilgisayarımda ki sıkıntı ciddi değildi. Eğer bir üst modelle değişim yapmıyorlar ise bilgisayarımı geri almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

Sorunu söylemeden bir şey demek mümkğn değil.

Anakart üzerinden bir cızırtı sesi geliyordu sorun o model için kronikti. Servis değiştirmesine rağmen ana kartı sorun düzeltmeyince değişim kararı çıktı.
Bende aynı sorunla karşılaştım. Değişim istiyorum para iadesi istemiyorum dememe rağmen bugün para iadesi onaylanmış. Değişim talep etmeniz durumunda firma değişim talebinizi karşılamak zorunda aslında ama burası Türkiye dişinizi göstermeden bir şey yapamıyorsunuz.

Hangi firmadan almıştınız?

Anakart üzerinden bir cızırtı sesi geliyordu sorun o model için kronikti. Servis değiştirmesine rağmen ana kartı sorun düzeltmeyince değişim kararı çıktı.

Hangi firmadan almıştınız?
Ben olsam değiştirirdim. Kronik falan dinlemezdim. Anakart da cızırtı olayını ilk kez duyuyorum.

Ben laptop'u 2950 liraya aldım. Şuan benzer bir şey almaya çalışsam en ucuz laptop 5000 lira. Arada minimum 2000 lira fark var ve bu firmaların nedense umrunda değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı