Çözüldü MSI MAG 101 15.2"x3.2" anakartla uyumlu mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
800

YusufYldz

Picopat
Daha fazla  
Çözüm

Benim attığım da biraz küçük gelebilir. Full-Tower kasalar belki daha iyi olabilir.

Gibi.
Aramadayım hala için, Full-Tower kasalar bayağı pahalı olabiliyor. Veya büyük bir mid-Tower bulmaya çalış. Lian Li lancool 215 modeli gibi örneğin.
Teşekkür ederim. Peki bu üründen alsam uygun olur mu ayrıca 2 adet 120mm sıvı soğutmam mevcut kasa ile uyumlu mudur?

Bir tanesini push n pull ile egzoza dayarsın, diğerini de üst tarafa koysan olur. Kasa sağlayacaktır o desteği de, anakart Dell'in form faktör konusunda saçmaladığı anakartlardan biri.

Bir tanesini push n pull ile egzoza dayarsın, diğerini de üst tarafa koysan olur. Kasa sağlayacaktır o desteği de, anakart Dell'in form faktör konusunda saçmaladığı anakartlardan biri.
Anladım. Peki Lian Li Lancool kasası 2 adet sıvı soğutmaya uygun mudur?

Yine dediğim taktik ile uyumlu.
Tamamdır, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Benim attığım da biraz küçük gelebilir. Full-Tower kasalar belki daha iyi olabilir.

Gibi.
Attığınız kasayı satın aldım fakat kasa bilgisayarıma uymadı anakart içine bile girmedi maalesef iade de edemiyorum elimde kaldı kasa.
@Sir Benjamin
Satıcı aradım ve iadeyi kabul etti fakat başka model bakıyorum ama geçen yaşadığım olay gibi mağdur olmak istemiyorum, yardım eder misiniz?

Son düzenleme:
Satıcı aradım ve iadeyi kabul etti fakat başka model bakıyorum ama geçen yaşadığım olay gibi mağdur olmak istemiyorum, yardım eder misiniz?

Konu okundular arasına karışmış, kusuruma bakmayın görmemişim.

Şimdi, Dell'in anakartları zaten form faktörü olarak saçma. Dell'in kendi OEM kasalarından falan bulabilirseniz onlara takılabilir. İkinci elden bakmak güzel olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı