MSI Mag B550 Tomahawk arızası

Hamza Terzi

Kilopat
Daha fazla  
BIOS güncelleme sorunum vardı, bu sorunu çözdüm. Buna bağlı olduğunu düşündüğüm CPU sorun ikaz LED'i ışığı sönmedi, bilgisayarımı denerken 1 2 kez açıldı fakat sorun tekrarladı. Konuyla ilgili şu an aktif olarak Power tuşuna bastığımda sistem çalışıyor, görüntü gelmiyor ve CPU ışığı yanmaya devam ediyor. Sistemi işlemci hariç söktüm tekrar taktım, BIOS pilini söküp taktım. Değişiklik yok, özellikle @Recep Baltaş abimden yardımlarını bekliyorum, teşekkür ederim herkese.

BIOS güncelleme sorunum vardı, bu sorunu çözdüm. Buna bağlı olduğunu düşündüğüm CPU sorun ikaz LED'i ışığı sönmedi, bilgisayarımı denerken 1 2 kez açıldı fakat sorun tekrarladı. Konuyla ilgili şu an aktif olarak Power tuşuna bastığımda sistem çalışıyor, görüntü gelmiyor ve CPU ışığı yanmaya devam ediyor. Sistemi işlemci hariç söktüm tekrar taktım, BIOS pilini söküp taktım. Değişiklik yok, özellikle @Recep Baltaş abimden yardımlarını bekliyorum, teşekkür ederim herkese.
Aynı sorunu Bıosu manuel resetlemeye cözmüstüm kıtapcıga bakıp yapabılırsınız

Şu an PC açık kısıt yeni kalktı şimdi yazabildim kapatırsam eminim açılmayacak güncelleştirmeleri yaptım sanırım en temizi servise götürmek.
Beklenen son... PC'yi kapattım ve tekrar Power tuşuna basınca CPU ikaz ışığı ve görüntü yok daha önceki bilgisayarda da başıma gelmişti çöp olan PC nedenini gerçekten bulabilmiş değilim bu konuda bilgi sahibi olan yok mu @Recep Baltaş @Ali Güngör çözecek kişiler bence sadece sizlersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı