MSI MAG Forge 100M alınır mı?

verus.leo

Femtopat
Daha fazla  
MSI MAG Forge 100M almayı düşünüyorum ama aklımda bir soru var. RGB kasayı Mystic Light üzerinden kontrol edebiliyor muyum?

Neden yanlış bilgi yedim bilmiyorum fakat MSI'ın sitesinden edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz.
1610207921931.png
Bu 100 R.

1610207947495.png

Bu 100 M. @Mithat Berhan Zaten ikisi de kontrol edilebiliyor olsa ikisine de ARGB yazarlardı ve farklı model numaraları koymaları gerekmezdi değil mi?

Neden yanlış bilgi yedim bilmiyorum fakat MSI'ın sitesinden edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz. Eki Görüntüle 826427Bu 100 R.

Eki Görüntüle 826428
Bu 100 M. @Mithat Berhan
Öncelikle uyarının benimle alakası yok.

Ancak neden verildiğini az çok tahmin ediyorum ve yanıt vermeye çalışayım.

Şu konuda da bahsetmiştim. R serisi kasalarında kasanın üstündeki kontrolcüden anakarta giden bir kablo var, bu sayede kontrolcü ünitesini aynı zamanda ARGB çoklayıcı olarak kullanılabilmekte.

M serisi kasalarda kontrolcüden anakarta giden kontrol kablosu yok. Yani bu bir nevi kasadaki kontrolcü ünitesini çoklayıcı olarak kullanamazsınız demek.

Ancak bu demek değildir ki RGB kablolarının kontrolcü yerine anakarta takılıp kontrol edilemez.

Yanlış bilgiden ziyade biraz da eksik bilgi de var gibi mesajınızda.

Öncelikle uyarının benimle alakası yok.

Ancak neden verildiğini az çok tahmin ediyorum ve yanıt vermeye çalışayım.

Şu konuda da bahsetmiştim. R serisi kasalarında kasanın üstündeki kontrolcüden anakarta giden bir kablo var, bu sayede kontrolcü ünitesini aynı zamanda ARGB çoklayıcı olarak kullanılabilmekte.

M serisi kasalarda kontrolcüden anakarta giden kontrol kablosu yok. Yani bu bir nevi kasadaki kontrolcü ünitesini çoklayıcı olarak kullanamazsınız demek.

Ancak bu demek değildir ki RGB kablolarının kontrolcü yerine anakarta takılıp kontrol edilemez.

Yanlış bilgiden ziyade biraz da eksik bilgi de var gibi mesajınızda.
Eğer kontrol etmekten kasıt animasyon değiştirmekse o zaten yapılır. Fakat ARGB'nin özelliği animasyonlarla kısıtlı olmamasıdır, her şekle girebilir. Ben bunu demek istemiştim fakat yanlış bilgi diye işaretleyen moderatör büyük ihtimalle benim demek istediğimi çok farklı bir şekilde anlamış.

Geri
Yukarı