MSI Mag Forge 100R için fan çoklayıcı önerisi

Adz

Centipat
Daha fazla  
Attığınız ürün iyi, onu alabilirsiniz.

Uyumlu olur merak etmeyin.

Ama benim kasam 4 pinli bunda 3 pin var bir de kabloyu nereye bağlayacağım güç kaynağına mı anakarta mı?

O çoklayıcı iyidir, alın onu. Öneriyoruz da zaten.

Benim kasamın fanları 4 pin bu çoklayıcının 3 pin girişi var 3 pin girişe taksam güç verir mi?
@ItsAllGoodman abi kasanın güç girişleri kaç pin fotoğraf atarsan daha iyi olur bir de çoklayıcı nasıl bağlanıyor ?

Bu kasanın fanları 4 pin girişli alacağım fan çoklayıcı 1 tane 4 pin 4 tane 3 pin girişli fanın 4 pin girişini çoklayıcının 3 pin girişine takabilir miyim?

Alacağım çoklayıcı: Akasa Flexa P5 5 Çıkışlı, Özel Kılıflı PWM Çoklayıcı Kablo

Gördüğünüz gibi 3 pin girişi var ama kasamda 4 pin girişli fan var 4 pin girişli fanı 3 pin girişli çoklayıcıya takabilir miyim?

Diğer ucuda PSU ya mı takmalıyım anakarta mı?

Buradan almanız daha iyi olur.

Bağlantı da bu şekilde;

Elindeki tüm fanları çoklayıcıya bağla. Buraya bağlayacaksın. Molexi de bağlaman gerekiyor. Zaten PSU'ya bağlamışsın.

Sonra bu ucu anakart üzerindeki SYS_FAN'a bağlayacaksın.

Aynı kasayı aynı çoklayıcı ile kullanıyorum. Aklına takılan bir şey olursa yardımcı olabilirim.

Ama benim kasam 4 pinli bunda 3 pin var bir de kabloyu nereye bağlayacağım güç kaynağına mı anakarta mı?

Benim kasamın fanları 4 pin bu çoklayıcının 3 pin girişi var 3 pin girişe taksam güç verir mi?
@ItsAllGoodman abi kasanın güç girişleri kaç pin fotoğraf atarsan daha iyi olur bir de çoklayıcı nasıl bağlanıyor ?
Yarın detaylı bir çoklayıcı rehberi yapmak istiyorum. Ürün henüz eline ulaşmadıysa bir gün bekleyebilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı