MSI MAG Forge 101m kasa için fan çoklayıcı önerisi

Baran Çelik1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bir sistem toplamaya karar verdim ve MSI MAG Forge 101m adlı kasayı almayı düşünüyorum ama galiba bazı anakart modellerinde kasanın fanlarını çalıştırmak için fan çoklayıcı gerekiyormuş. Bana fan çoklayıcı önerirseniz sevinirim. Sistemim: Ekran kartı: GTX 750 Ti( yakında değiştirmeyi düşünüyorum) işlemci: Büyük ihtimalle Ryzen 7 2700X ya da Ryzen 5 2600X almayı düşünüyorum anakart: Gigabyte B450M S2H V2 RAM: Büyük ihtimalle Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB DDR4 3600MHz RAM depolama: Adata XPG Spectrix S40G 256 GB RGB M.2 SSD (ileride yeni bir SSD ekleyebilirim.) Kasa: MSI MAG Forge 101m almayı düşünüyorum PSU: Daha karar vermedim ama 500W 80+ bir PSU almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki bütçen için en iyisi hazır sistem, eğer herhangi bir parçayı almadıysan.

Ama yine de istersen:

merhaba hazır sistem öneriniz varsa söylerseniz sevinirim

Merhaba hazır sistem öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

Ben ne yazık ki hazır sistem aramayı bıraktım piyasada fiyat artışlarını ve stokları takip edemedikten sonra. Mümkünse bütçen doğrultusunda belirttiğim sitelerden hazır sistemler ararsan ve buraya atıp benim özelleştirme yapmamı sağlarsan çok faydalı olacaktır.

Siteler:
  • GameGaraj (F/P sistemleri var, öneririm).
  • İtopya
  • Sinerji
  • İncehesap
  • Pckolik
  • Molecule PC
  • QP Bilişim
  • Gaming Gen TR
İnventus'u önermiyorum, pahalı sistemler satıyorlar. Yine de bakabilirsin istersen.

Ben ne yazık ki hazır sistem aramayı bıraktım piyasada fiyat artışlarını ve stokları takip edemedikten sonra. Mümkünse bütçen doğrultusunda belirttiğim sitelerden hazır sistemler ararsan ve buraya atıp benim özelleştirme yapmamı sağlarsan çok faydalı olacaktır.

Siteler:
  • GameGaraj (F/P sistemleri var, öneririm).
  • İtopya
  • Sinerji
  • İncehesap
  • Pckolik
  • Molecule PC
  • QP Bilişim
  • Gaming Gen TR
İnventus'u önermiyorum, pahalı sistemler satıyorlar. Yine de bakabilirsin istersen.
Merhaba önerdiğiniz bütün sitelere baktım ama ucuza iyi bir bilgisayar bulamadım. Attığınız sitelerde'ki bilgisayarların en düşük fiyatlı olanları içinde gt 730 ryzen 3 1200 olan sistemlerdi. İçinde gt 730 ryzen 3 1200 olan sistemlerin bile fiyatı 5000-6700 arası ama yinede tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Merhaba önerdiğiniz bütün sitelere baktım ama ucuza iyi bir bilgisayar bulamadım atıığınız sitelerde'ki bilgisayarların en düşük fiyatlı olanları içinde gt 730 ryzen 3 1200 olan sistemlerdi ama yinede tavsiyeleriniz için teşekkürler.

O zaman kendin topluyorsan AMD APU sistem tavsiye ederim. GPU performansları daha iyi.

Tam bütçe verirsen ben parçaları belirleyip sana sunabilirim.

O zaman kendin topluyorsan AMD APU sistem tavsiye ederim. GPU performansları daha iyi.

Tam bütçe verirsen ben parçaları belirleyip sana sunabilirim.
Merhaba ekran kartım evde var zaten önceden almıştım 4800tl bütçem var kafamda planladığım sistemi yukarıda söyledim daha iyi bir sistem tavsiyeniz varsa bekliyorum.

Merhaba ekran kartım evde var zaten önceden almıştım 4800tl bütçem var kafamda planladığım sistemi yukarıda söyledim daha iyi bir sistem tavsiyeniz varsa bekliyorum.

(ikinci el attım bilerek, sıfır fiyatlar overpriced)

(bundan iki adet)

Toplama bakmadım, uyuyor mu?

(ikinci el attım bilerek, sıfır fiyatlar overpriced)

(bundan iki adet)

Toplama bakmadım, uyuyor mu?
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama ben yukarı'da kendi yazdığım sistemi daha mantıklı buldum ama yinede teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı