MSI MAG Forge model seçimi tavsiyesi

Bütçe
700

Lpgli Pejo

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar.
MSI MAG Forge kasa almayı düşünüyorum, 100r mi alsam sizce yoksa 101m mi, ileride fanlara para vermek istemiyorum tek seferde alıp geçmek istiyorum.
Bunun dışında 700 TL bütçeyle daha farklı kasa modelleride tavsiye edebilirsiniz.
Ayriyeten şu an Zalman Z11 Neo kasasını kullanmaktayım, bu kasanın hava sirkülasyonu nasıldır, değiştirmeye gerek var mı yoksa buna ARGB fan kiti alıp devammı etmeli aklım çok karışık öneri tavsiyelerinizi bekliyorum.

100R aldım ben. Önde 2 fan, arkada 1 egzoz fan var. Öne istersem 1 fan, üste 2 fan veya sıvı soğutma takabiliyorum. Üstte mesh ızgara var, önde yok. Almam gerekebilir. Mesh ızgarası da olsa tadından yenmezmiş.

Selamlar.
MSI MAG Forge kasa almayı düşünüyorum, 100r mi alsam sizce yoksa 101m mi, ileride fanlara para vermek istemiyorum tek seferde alıp geçmek istiyorum.
Bunun dışında 700 TL bütçeyle daha farklı kasa modelleride tavsiye edebilirsiniz.
Ayriyeten şu an Zalman Z11 Neo kasasını kullanmaktayım, bu kasanın hava sirkülasyonu nasıldır, değiştirmeye gerek var mı yoksa buna ARGB fan kiti alıp devammı etmeli aklım çok karışık öneri tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe arttırıp alınabilir. Çok güzel bir kasa bence, önde 3 adet RGB fan arkada 1 adet normal fan var.

100R ARGB fana sahip, 100M ve 101M RGB fana sahip.

@Mithat Berhan

100M al bence, hepsi aynı kasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı