MSI mı MONSTER mı ?

exeldor

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Baktığınız Msi modeli ince tasarlanmıştır. Monster ise Msi in GT serisi kasalarını kullanmaktadır. Msi in GT serilerinde malesef ısınma sorunu var ki monsterdada olabilir bu durum. Msi in ince modeli ise ince bir model yani :D Gaming laptopların ince seçilmesi taraftarı değilim şahsen. Kasa kalın olmalı ki soğutması iyi olsun :)

Baktığınız Msi modeli ince tasarlanmıştır. Monster ise Msi in GT serisi kasalarını kullanmaktadır. Msi in GT serilerinde malesef ısınma sorunu var ki monsterdada olabilir bu durum. Msi in ince modeli ise ince bir model yani :D Gaming laptopların ince seçilmesi taraftarı değilim şahsen. Kasa kalın olmalı ki soğutması iyi olsun :)

Ağırlığıda fazla olsun diyorsun yani. Neden öyle bir düşünceye kapıldın ki. Kasası incecik olup çok iyi soğutan leptoplar var. Ayrıca işlemci soğutucusu da alabilir.

Kasası incecik olup ince laptoplara göre güzel soğutan vardır bence :) İnce kasaların soğutmada kalın bir kasayla yarışabileceğini hiç zannetmiyorum :D Bir de ayrıca işlemci soğutucusu da alınabilir derken nasıl bir soğutucu kastettiniz ?

Kasası incecik olup ince laptoplara göre güzel soğutan vardır bence :) İnce kasaların soğutmada kalın bir kasayla yarışabileceğini hiç zannetmiyorum :D Bir de ayrıca işlemci soğutucusu da alınabilir derken nasıl bir soğutucu kastettiniz ?

Bunlardan kastediyorum. Ben sadece örnek olarak gösterdim bunun 1000 kat iyisi var.

Dosya Ekleri

• microsoft-cooling-laptop-ba-570x431.jpg
    microsoft-cooling-laptop-ba-570x431.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 442
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı