MSI monitör tavsiyesi

red.dawn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba dostlar, 27" MSI monitör alacağım fakat birbirine yakın bazı monitörler arasında kaldım. Monitör işinden çok anlamadığım için de sizlere danışmak istedim. Oyun oynayan biriyim ve mühendislik okuduğum için de proje çizme konusunda büyük ekran tercih etmek istedim. Aşağıdaki modellerden bir tanesini alacağım. Sizce aralarında en iyisi hangisidir? Tavsiye verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Optix Mag274R2'nin 144 HZ olan versiyonu diyebileceğimiz MSI MAG274R kullanıyorum. İncelemem:
Buradan hareketle MAG274R2'yi öneririm. Renk gamutu, ergonomik stand, yazılım özellikleri ve rekabetçi oyunlardaki performansıyla birlikte film, senaryolu oyunda da seni tatmin eder.

27" ve full hd cok iyi olmuyor maalesed pixel density dusuk oldugu icin bence. Butcenin uzerinde ama asagidaki modele bakabilirsiniz alternatif olarak. 4000 civarina inebiliyor ara sira.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

27" ve full hd cok iyi olmuyor maalesed pixel density dusuk oldugu icin bence. Butcenin uzerinde ama asagidaki modele bakabilirsiniz alternatif olarak. 4000 civarina inebiliyor ara sira.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam attığınız monitörün fiyatı benim bütçemi bir hayli aşıyor. Maksimum 2300 TL'ye kadar çıkabilirim o fiyata en iyisi hangisiyse onu almak istiyorum.
Optix Mag274R2'nin 144 HZ olan versiyonu diyebileceğimiz MSI MAG274R kullanıyorum. İncelemem:
Buradan hareketle MAG274R2'yi öneririm. Renk gamutu, ergonomik stand, yazılım özellikleri ve rekabetçi oyunlardaki performansıyla birlikte film, senaryolu oyunda da seni tatmin eder.

Çok teşekkürler tavsiyen için hocam, inceleyeceğim.

Monitör çok güzel ama bütçe ile birlikte bu monitör 2K. Yüksek HZ için ekran güçlü ekran kartı lazım.

Monitör çok güzel ama bütçe ile birlikte bu monitör 2K. Yüksek HZ için ekran güçlü ekran kartı lazım.
hocam dediğiniz MAG274R2 modelini alabilirim yüksek ihtimalle fakat içinden display kablosu çıkmıyor sanırım. 165 hz'yi verebilecek display kablosu önerebilir misiniz?

27" icin ideal 2K olmasi zaten.
Hocam öyle fakat 2k'ye çıkacak kadar bir bütçem yok ve 27" olmasını istiyorum. 4 4'lük olmayacağının farkındayım fakat şu an seçeneklerim bunlar.
Arkadaşlar bu monitörü alacağım. Düşünceleriniz nedir? Eksisi artısı nelerdir?

Son düzenleme:
İdeal çözünürlük ve ekran boyutunu tarif ederken 3. değişken olarak ekrana olan mesafeyi de belirtmelisiniz.
Ekrana uzaklığım 85-100 CM arası. 27" ve 1080P monitörde pikselleşme filan görmüyorum. Çoğunlukla ekrana 60 CM'den yakınsanız 1080P ve 27" ekran sorun oluyor deniyor.

İdeal çözünürlük ve ekran boyutunu tarif ederken 3. değişken olarak ekrana olan mesafeyi de belirtmelisiniz.
Ekrana uzaklığım 85-100 CM arası. 27" ve 1080P monitörde pikselleşme filan görmüyorum. Çoğunlukla ekrana 60 CM'den yakınsanız 1080P ve 27" ekran sorun oluyor deniyor.
Aynı mesafeye sahibiz hocam sorun olacağını sanmıyorum. Siparişini de verdim MAG274R2'nin bakalım hayırlısı. Teşekkürler bilgilendirmeleriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı