MSI MPG A650GF nasıldır?

Mücahit Selçuk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Vatan Bilgisayar'dan webe özel indirim ile 1400 TL'ye bu Power'i aldım alma sebebim şu anki halihazırda kullandığım geçen sene aldığım Rampage rmp 600 80+bronz Power hakkında internette dolaşan asılsız karalamardı ve güvensizlikti ama ben 1 senedir sorun yaşamadım sistemim ortalama 9 saat aktif ve Full RDR2 Dying Light 2 gibi oyunlar açık. MSI tercih sebebim fiyatının indirime girmesi modüler olması ve kasamın MSI 110r modeli olmasından dolayı takım olsun diye tercih ettim ama daha öncelerden değiştirme kararı aldığımda aklımda Seasonic, be quite, deepcool gibi markalar vardı sizce bu Power'in kalitesi nasıldır? MSI bildiğimiz marka fakat yazdığım markalardan alsam daha mı iyi olurdu? Sistem özeliklerim RX 6700XT Ryzen 5 5600X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi kaliteli bir PSU. A650GF'nin Seasonic tarafındaki dengi Focus GX olabilir ki onun da 650W olanını 1400 TL'ye alabilmek pek mümkün değil. Bu fiyattan gayet uygun ve güzel bir tercih olmuş. Sisteminiz için de yeterli.

Seasonic, Be Quiet, Deepcool gibi markalar vardı sizce bu Power'in kalitesi nasıldır?
Model verilmedigi surece bu soruya cevap verilemez.

1400 TL'ye iyi, birkac eksisi var ancak gunluk kullanimda bir hayal kirikligi sunmayacaktir.

Geri
Yukarı