Çözüldü MSI MPG B550 Gaming Plus nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arada çok bir fark var mıdır sizce eksileri artıları desek dediğiniz kartı da gördüm şimdi kafamı çok karıştırdı.

Arada çok bir fark var mıdır sizce eksileri artıları desek dediğiniz kartı da gördüm şimdi kafamı çok karıştırdı.
Benim attığım Gaming Plus'ın üst modeli. İndirim bitmeden al ki pişman olmayasın.

Uzun zamandır kullanıyorum. İmzanda yazan sistem için kullanacaksan hiç pişman olmazsın. 5800x 6900 xt ile kullanıyorum. Sıkıntı yaşatmadı. Rahat rahat kullanıyorum.

Uzun zamandır kullanıyorum. İmzanda yazan sistem için kullanacaksan hiç pişman olmazsın. 5800x 6900 xt ile kullanıyorum. Sıkıntı yaşatmadı. Rahat rahat kullanıyorum.
İmzada yazan sistemi elden çıkardım hocam baştan yeni bir sistem topluyorum
Benim attığım Gaming Plus'ın üst modeli. İndirim bitmeden al ki pişman olmayasın.

2650TL Gaming Plus modeli iptal ettim 1500TL Mortar modeli sipariş verdim hocam.

İşlemci ve RAM'leri de hesaba katın. Ayrıca ARGB seviyorsanız (ben çok severim şahsen) onu da düşünün. Hız aşırtma yapacaksanız ona göre kart almak lazım.

Öncelik olarak fiyat performans hocam ARGB olsa da olur olmasa da olur.

Ama anakart olarak şu an hala ikilemdeyim konuda bahsi geçen 2 kart arasın 1100TL fark var sizce hangisi en uygun olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı