MSI MPG Gaming Edge B550 vs MSI Mag B550 Tomahawk HK

ferrari_

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

R5 3600X işlemci için bu iki anakart ı düşünüyorum sizce hangisi ilerisi içinde sorun olmayacak anakart.
Bu anakartlar için görüşlerinizi veya daha iyi performans gösteren anakartlar için görüşleriniz bekliyorum.

Teşekkürler.

Cevabı bende merak ediyorum. En ucuz X570 1600 lira hangisi daha mantıklı olur acaba.

Benim düşüncem en ucuz X570'e bu para verileceğine B550 anakartlar almak daha mantıklı geliyor donanımsal açıdan baktığımız zamanda.

VRM olarak kesin bir şey söylememekle büyük ihtimal aynı.

Yarın indirime giren olursa o model alınabilir mesela eğer girmezse Qp üzerinden almak hem fiyat hem hizmet olarak daha mantıklı:

Giriş seviyesi X570 yerine B550 çok daha mantıklı VRM olarak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yarın indirime giren olursa o model alınabilir mesela eğer girmezse QP üzerinden almak hem fiyat hem hizmet olarak daha mantıklı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Usta anlamadım bir şey o model alınabilir derken :) hangi model :)

Yarın indirime giren olursa o model alınabilir mesela eğer girmezse QP üzerinden almak hem fiyat hem hizmet olarak daha mantıklı:

Usta bu video da VRM sıcaklığınımı gösteriyor Tomahawk'ın. Video hakkında da detay verebilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı