MSI MS16GA ekranın ortasında çizgi çıktı

ylmazslgun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sorun sanırım donanımsal ama yine de size sorayım dedim. Laptopun markası MSI MS 16GA. Öylece duruyordu, bir anda ekranın ortasında beyaz bir çizgi belirdi ve çizgi milimetrik olarak bir aşağı bir yukarı titriyor. Sonrasında aynı çizgiye dik bir şekilde ekranın sağ tarafından kırmızı bir çizgi daha belirdi. O ise öylece orada duruyor. Herhangi bir zorlama veya bir ısınma olmadan bir anda bu sorunla karşılaştım. Evet laptop biraz eski sanırım ve artık pes etti 😀 Yazılımsal bir sorun olması pek mümkün değil gibi duruyor ama ben yine de aç kapa, driver yükle sil gibi bir sürü yöntem denedim. Sizin bir öneriniz var mı? 🤣
Şimdiden teşekkür ederim

WhatsApp Image 2021-03-09 at 12.11.26.jpeg

Not: Ekranı en kısa sürede sileceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir program görüntü ayarlarını bozmuş olabilir yani 1080p çözünürlükteki ayarları 100 Hz yapmış olabilir laptop ekranları her görüntüyü hayır demeden alır BIOS ekranında böyle mi?

Bir program görüntü ayarlarını bozmuş olabilir yani 1080p çözünürlükteki ayarları 100 Hz yapmış olabilir laptop ekranları her görüntüyü hayır demeden alır BIOS ekranında böyle mi?

BIOS ekranın bakmadım ama bilgisayar açıldığı andan itibaren bu şekilde yani Windows açılış ekranı içinde aynı durum geçerli

BIOS ekranın bakmadım ama bilgisayar açıldığı andan itibaren bu şekilde yani Windows açılış ekranı içinde aynı durum geçerli.

İşletim sistemi açıldığında oluyor ise dediğim gibi görüntü ayarları bozulmuş format atın derim başka bir PC ile siz yine de BIOS ekranınada bakın ona göre ya ekran ya da format.

Yeni konular

Geri
Yukarı