MSI Mystic Light RAM'i görmüyor

BerkGuzeler

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,. Corsair marka RAM sahibiyim. Bütün RGB bağlantılarım anakartıma (MSI) bağlı. Mystic Light 1 gün RAM'i görüyor 1 gün RAM'i görmüyor ve Corsair ICUE'den ayarlamak durumunda kalıyorum ki bu beni uğraştırıyor. Benim yapmadığım, görmediğim bir ayar vs mi var yoksa başka problem mi var bilemiyorum. Normalde RAM'lerın kutusunda MSI, ASUS ve Gigabyte ile RGB uyumluluğundan da bahsedilmiş. Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan varsa yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.

Herkese merhaba arkadaşlar,. Corsair marka RAM sahibiyim. Bütün RGB bağlantılarım anakartıma (MSI) bağlı. Mystic Light 1 gün RAM'i görüyor 1 gün RAM'i görmüyor ve Corsair ICUE'den ayarlamak durumunda kalıyorum ki bu beni uğraştırıyor. Benim yapmadığım, görmediğim bir ayar vs mi var yoksa başka problem mi var bilemiyorum. Normalde RAM'lerın kutusunda MSI, ASUS ve Gigabyte ile RGB uyumluluğundan da bahsedilmiş. Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan varsa yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.
Son dönemde uygulamaya gelen güncelleme ile uygulama sapıtmış halde güncelleme bekleyi nderim.

MSI kalitesini severim ama aynı özeni uygulamaya göstermiyorlar kasamdaki ARGB'leri kullanmak için bir deneyeyim dedim altını üstüne getirdi ortalığın. Hiç bulaşmayın virüs gibi uygulama.

Peki bunu düzeltmek için napmak lazım. Bir yolu yöntemi yok mudur ? O kadar para veriyoruz sistem diziyoruz ama ufak bir rgb'yi bile yapamıyoruz :/

Geri
Yukarı