Msi nb ge60 0nd-412tr

ghost5369

Hectopat
Evet arkadaşlar bu modeli almaya karar verdim çok düşündüm asus n56vz-s4400d'yi ama bu model MSI NB GE60 0ND-412TR Notebook - 2,059.42 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat beni çok cezbetti :) Foruma üye olmadan önce bir çok yerdeki konulara baktım herkes olumlu yorumlar yapmış ama ben yine de tam emin olmak için soruyorum:

1-Servis ile ilgili bir sıkıntı olur mu ?
2-i5'lisi içime sinmedi bi fark yok ama i7'ye kanım daha çok ısındı doğru olur mu ?
3-Klavyede bi sıkıntı var mı steelseries yapmış ama bazı kullanıcılar çok sert diye yorum yapmış.
4-Oyun konusunda gtx660m ile bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten bu ekran kartı yüzünden asus n56vz'den vazgeçtim :) Ama beni uzun yıllar götürür mü 5 yıl civarı sağlamlık açısından oyun konusunda bi problem olucağını düşünmüyorum zaten.
5-Fan sesinden bi sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum bu tür şeyleri takmayan biriyim kulaklık kullanıcam zaten bi sorun olmaz aynı şekilde hoparlör içinde peki çok ısınıyor mu problem değil ama yine de bi soğutucu almam gerekir mi ? Sabit tutmayı düşünüyorum notebooku.

Evet arkadaşlar cevap vermenizi bekliyorum 9 veya 10 Haziran civarı almam gerek bunu alamassam kesinlikle Asus N56VZ-S4400D Notebook - 2,087.27 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat alıcam tek sıkıntım ekran kartı bi güzel de kandırmak için 4gb bellek yapmışlar sonuçta multimedya güvenemiyorum :)

Öncelikle cevap için teşekkürler evet o sıkıntı yüzünden vazgeçtim ama asıl sıkıntı o değil.Bütçeme biraz fazla geliyor dedim ama bi baktım şimdi bunu buldum MONSTER® Q61W350ET01 15.6" - MONSTER® Notebook » 15.6" W350ET ( GTX660M ) monster'ın kalitesi tartışılmaz şimdi iyice kafam karıştı :D

Edit:Monster sitesinde teslimat süresini farkedince vazgeçtim. Msi şimdilik %90 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı