MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC fan hızı çok hızlı

general70

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende.
MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC ekran kartı var afterbuffer kullanıyorum fan hızı 100/45den aşagıya düşmüyor sürekli calışıyor fan sürekli dönün ce ister istemez ses yapıyor bu fan hızını 0 rakadar düşüremez miyiz?
Lütfen bir çözüm.

MSI Afterburner'dan yapabilirsin yine.

MSI Afterburner > ayarlar > fan > kullanıcı ayarlı otomatik fan kontrolünü aç > enabled.

Sonra buradan o grafiği ayarlaman lazım, bu işlemi sıcaklıklara göre yapmalısın.

MSI Afterburner > ayarlar > fan > kullanıcı ayarlı otomatik fan kontrolünü aç > enabled.

Yapıyorum fan ayarlarından sonunakadar düşürüyorum yanı 45'den aşağıya düşmüyor.

Yapıyorum fan ayarlarından sonunakadar düşürüyorum yanı 45'den aşağıya düşmüyor.

İşte o dediginiz yerde grafık ayarları var orayı ayarlayamıyorum bilmedigim için.

Ekran kartında Zero RPM özelliği yok. Fanların bağlantısını sökmediğiniz sürece tamamen kapatamazsınız.

Fan baglantılarını sokunce fanlar calışmaz.

İşte o dediginiz yerde grafık ayarları var orayı ayarlayamıyorum bilmedigim için.

Herhangi bir noktadan tutup euzu besmele eşliğinde çek aşağı, olmuyorsa kartın sınırı o kadardır. Dahası için soğutma bloğunu falan temizlemeyi deneyebilirsin ama garantisi varsa uçar o garanti.

Yeni konular

Geri
Yukarı