MSI NVIDIA GeForce RTX 2060 Ventus FPS sorunu

HyuugaNeji

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Yaklaşık 2 hafta önce 1050 Ti yadigarımı sattım ve 2060 kullanmaya başladım. Oyunlarda FPS alamıyorum. Özellikle CS:GO'da 80-90 FPS'in üstüne çıkamıyorum. Ne yaptıysam başaramadım. Oyun ayarlarını dibe düşürdüm. GeForce Denetim Masasından her şeyi performansa ayarladım. Bana mısın demiyor.

1050 Ti varken 150 FPS ortalama görebiliyordum. Bilmem kaç model üst yeni nesil canavar bir ekran kartında FPS alamamak beni kahrediyor.

Bu zor günlerde bana bu konuda yardımcı olursanız inananlara Ramazan'da bol dua, inanmayanlara Karma'dan temennilerde bulunacağım.

Şimdiden yazanlara çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Sistem: Z370-A PRO motherboard / Intel i3 8100 / NVIDIA GeForce RTX 2060 Ventus / Corsair 8 GB X2 DDR4 2666 / SP SSD 256 GB serial ata III / 500W PSU
Monitör: 27G1G4 AOC 144 Hz FreeSync 27"

Son düzenleyen: Moderatör:
1587730550917.png

Bu şekilde mi?

O işlemciyle 80-90 FPS gayet iyi. Çok bile diyebilirim :) Ağır bir darboğaz sözkonusu. İşlemcinizi acilen değiştirmenizi ve Calgon kullanmanızı öneririm :D

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı