Msi ölü piksel için anakartımı mı değiştirdi?

RedVoltage

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, msi ge70 apache pro cihazımda ürünü aldıktan 2 ay sonra ölü piksel buldum. Bunun farkına varmam bi hayli geç olsa da ürünümün böyle kalmasını istemedim. Servispoint'i (Msi garanti servisi) aradım. Ürünün ölü piksel değişimi olabilmesi için 4 veya daha fazla ölü piksel olması gerektiğini söylediler. Msi müşteri memnuniyeti için lcd panel değişimi yapabileceklerini söylediler. Haliyle her türlü kabul etmek zorunda kaldım. Servisten şuan gelen laptopta herhangi bir piksel sorunu yok. Sorunumun giderildi. Sadece kafamda bir kaç soru var. Kutu içerisinde bir fatura var ve bu fatura üzerinde bir ürün adı var. O ürün adı da " MSI G41M-P33 Combo DDR2&3 1333MHz S+V+GL+16X 775p " yazıyor. Ben lcd panel için gönderdiğim bilgisayarda anakart değişimi mi yapıldı acaba? Çünkü arama motoruna bu ürünün adını yazdığımda anakart çıkıyor 100 $ mış birde :)

Bu konu hakkında fikri olan var mı? Hiçbir fikrim olmadığı için size danışmayı düşündüm. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Belkide serviste faturalar karışmış veya yanlış fatura vermişlerdir. Çünkü dediğin anakart masaüstü anakartı ve i7 4710HQ ya takılamaz.

20141205_194102.jpg

Muhtemelen dediğiniz gibi faturalar karışmıştır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı