MSI Optix G241 alınır mı?

Bende ondan korkuyom fazla kullanan yok monitöru kronik var mı yok mu bilemiyoz.

Vallahi baktım YouTube'a dediğin gibi Türkçe anlatım yok denecek kadar az. Yurtdışına baktığımızda orada da tanıtım çok yok ama kronik sorun umarım çıkmaz. Rahatça kullanabiliriz.

@Okan17 Selamlar Okan. Monitörüm geldi, kurulumunu yaptım. Monitörden çok memnun kaldım fakat HDMI bağlantısı ile 120 Hz alabildim o işi bir türlü çözemedim. Parlaklık olarak biraz fazla parlak geldiğinden ayarlarını değiştirdim ama genel manada çok güzel bir monitör. IPS farkı var tabii ki. Valorant oynadım akşam Ghosting yaşamadım. Bugün Elder Scrolls Online'de deneyeceğim bakalım. :)

Monitör iyiymiş bende şunu düşünüyorum.

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum, hiçbir sorununu görmedim.
Ayakları biraz kaba (uzun) durduğu için vesa ile duvarda asılı şekilde kullanıyorum.
Kutudan çıkan HDMI ile değil, bilgisayarcıdan aldığım 30 liralık display port kablosu ile bağladım.
CS:GO'da ghosting sıkıntısı yaşamadım, günlük kullanım için de göze gayet hoş gelen renklere sahip bir monitör bence.

Edit: Temmuz ayında Hepsiburada'dan 1600 TL civarına almıştım.

Monitör iyiymiş bende şunu düşünüyorum.

Bir yerde kasım 15'te stoğa gireceğini gördüm. Bunu aldım bana büyük geldi, aslında 27" monitöre alışmış birisi için çok güzel. Benim de büyük ekran hoşuma gitti, hem rekabetçi hem AAA için güzel olur dedim ama ölü piksel çıktı. İade ettim ben de.
Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum, hiçbir sorununu görmedim.
Ayakları biraz kaba (uzun) durduğu için vesa ile duvarda asılı şekilde kullanıyorum.
Kutudan çıkan HDMI ile değil, bilgisayarcıdan aldığım 30 liralık display port kablosu ile bağladım.
CS:GO'da ghosting sıkıntısı yaşamadım, günlük kullanım için de göze gayet hoş gelen renklere sahip bir monitör bence.

Edit: Temmuz ayında Hepsiburada'dan 1600 TL civarına almıştım.

Yeni kullanıma başladım, 1500 TL'ye de ben aldım. Şu anlık benim için de bir sıkıntı yok ve gayet memnun kaldım. Ayakları kaba durmadı bana ya. :)
Dp almak şart olacak da ondan daha önce yapmak gereken bazı şeyler var. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı