MSI Optix G273QF 27" 165 Hz 1 ms Rapid IPS Oyuncu Monitörü 4.999TL!

Hocam boyut farkı dışında ne farkları var? Daha büyüğüne daha ucuzu, kalan tüm özellikler aynı. 27'de pixel yoğunluğu daha fazla olacak onun dışında ne artısı var göremedim.

Sizin attığınız VA panel ve Curved benim attığım IPS panel oldugu için Curved değil. Curved olması için sadece VA paneller kullanılıyor. IPS'lerde kendi içinde ayrılıyor benim attığım monitör iyi değerler alan Rapid IPS'e sahip. IPS ve VA arasındaki farklar için göz atabilirsiniz.

Sizin attığınız VA panel ve Curved benim attığım IPS panel oldugu için Curved değil. Curved olması için sadece VA paneller kullanılıyor. IPS'lerde kendi içinde ayrılıyor benim attığım monitör iyi değerler alan Rapid IPS'e sahip. IPS ve VA arasındaki farklar için göz atabilirsiniz.
Tamamdır hocam, fark etmedim panel türünü. Kasaları ve model ismi benzeyince aynı oldğunu düşünüp diğer özelliklere detaylıca bakmadım.

Hocam bu arada ASUS'u fazla yermişsiniz sanki, 274QRF ile arasında kalmıştım zamanında soluk değildi ya o monitör.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı