MSI Optix G27C4 alınır mı?

Alınır hocam. Bende MAG272C modelini kullanıyorum tek kelime ile muazzam. Ayrıca pahalı'da değil MSI sonuçta Rampage, Acer değil yani kalite aklında şüphe kalmasın.

Acer markasının nesi kötü de Rampage ile beraber yazmışsın anlamadım. Acer, MSI ve ASUS ile aynı kalitede bir marka. MSI Optix monitörlerin çoğu dış malzemesi rezalet ve elde kalacakmış hissi veriyor. MSI kalitesi ancak anakart ve ekran kartında MSI kalitesidir. İşin içine monitör girince AOC, Viewsonic, LG, Samsung, Philips vb. hatta ASUS bile daha kaliteli ürünler üretiyor.

Acer markasının nesi kötü de Rampage ile beraber yazmışsın anlamadım. Acer, MSI ve ASUS ile aynı kalitede bir marka. MSI Optix monitörlerin çoğu dış malzemesi rezalet ve elde kalacakmış hissi veriyor. MSI kalitesi ancak anakart ve ekran kartında MSI kalitesidir. İşin içine monitör girince AOC, ViewSonic, LG, Samsung, Philips vb. hatta ASUS bile daha kaliteli ürünler üretiyor.

Kendinize göre haklısınız, katılıyorum. Yalnız ben anakart, ekran kartı, monitör olarak hep MSI kullandım bu saatten sonra asla şaşmam. MSI monitörden önce'de ASUS kullanıyordum bu monitör VA panel olduğu için hatta hikayeli oyunların hepsini ASUS monitör'ümde oynuyordum çünkü o IPS Panel'di renk doygunluğu açısından inanılmaz fark vardı. Ama bana sorsalar eğer buna MSI'de dahil BenQ varken bana göre diğer bütün markalar çöptür.

Yeni konular

Geri
Yukarı