MSI Optix G27cq4 alınır mı?

erd0007

Hectopat
Daha fazla  
Bu ürünü Hepsiburada'dan aldım fakat üründe ölü pixel çıktı iadeye yolladım fakat ürünü iade alamayacaklarını belirtiler firmaya gönderip firma DOA raporu verince iade alacaklarmış. Sizce bu fiyata inmişken alınır mı tekrar? Şu an THH başvuru yaptım ürünün iadesi için 14 günlük iade sürem olduğunu bildirdim onların iadeyi kabul etmemesi benim için önemli değil yasaların ne dediği önemli.
.
Satın aldım bunda da ölü pixel sanırım bu ürünerin hepsinde ölü pixel problemli var.

Son düzenleme:
Aynı ürünü Amazon'dan aldım 2.500E düştü fiyatı o üründede ölü pixel çıktı, Hepsiburada iademi yapmayacağını söyledi THH başuvur yaptım ardından 2 gün sonra iademi yaptıklarını söylediler garip bir firma ama alacaksan Amazon'u bekle, Amazon'dan aldığım üründe ölü pixel 2 taneydi çok belirgin iade ettim hemen iademi yaptılar Hepsiburada'yı terchi etmeni önermem.

Aynı ürünü Amazon'dan aldım 2.500E düştü fiyatı o üründede ölü pixel çıktı, Hepsiburada iademi yapmayacağını söyledi THH başuvur yaptım ardından 2 gün sonra iademi yaptıklarını söylediler garip bir firma ama alacaksan Amazon'u bekle, Amazon'dan aldığım üründe ölü pixel 2 taneydi çok belirgin iade ettim hemen iademi yaptılar Hepsiburada'yı terchi etmeni önermem.
Memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı