MSI Optix MAG271CQR alınmalı mı?

Alınır. Kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. VA panel olması güzel . Monitörü taktıktan sonra bilgisayara uygulamasını yükleyip 1ms ye ordan alıyorsun haberin olsun. Sormak istediğin birşey varsa yazabilirsin.

Rica ederim ne demek.

2070 ile kullanıyorum monitörü ultrada falan tam 144mhz alamadığım oyunlar oluyor. Örnek BF5
Division 2 R6 gibi ayarlarda oynamak birşeylerden kısmak gerekiyor.
Evet çok üst düzey bir makina yoksa dediğin gibi çok zor.

Bende 2700x ve gtx 1070 ile kullanıcam bakalım siparişini verdik :)

Bendede 2700x var 2070 ile kullanıyorum Bf5 te ultrada ama birşeyler kısık 120-130 arası alıyorum. R6 tıda 90 100 arası gidiyor.Ne tarz oyunlar oynuyorsun bilmiyorum ama monitörü alınca benim oynayışım olumlu yönde etkilendi baya kocaman ekranda adam vurmak daha kolay oluyor açıkcası.

Bendede 2700x var 2070 ile kullanıyorum Bf5 te ultrada ama birşeyler kısık 120-130 arası alıyorum. R6 tıda 90 100 arası gidiyor.Ne tarz oyunlar oynuyorsun bilmiyorum ama monitörü alınca benim oynayışım olumlu yönde etkilendi baya kocaman ekranda adam vurmak daha kolay oluyor açıkcası.
Ben pubg ve bf5 ağırlıklı şuanlık. 23" 2ms led 60hz monitor den 27" 144hz 1 ms 2k tn panel bir monitöre geçince bişeyler biraz fark etsin zaten değil mi :)

Sende baya fark eder BF5 te performans için videolar var youtubeta ultrada ama bazı gereksiz şeyleri kısıyor onlara bakıp fpsini arttırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı