MSI Optix MAG271CV Alınır Mı?

GeraltOfSiva

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba,
Cuma günü baktım öylesine monitörlere İncehesap'ta 1799 TL olmuş MSI Optix MAG271CV. Alınır mı sizce?
Para bugün pazar günü elime geçti eski bilgisayarımı 3000 liraya okuttum. Bir dahaki indirim de sizce bu monitör gelir mi?
Bütçem maksimum 1800 TL. 50 TL bile çıkamam bir tavsiye verir misiniz?
Curved olması, FreeSync olması, 144 Hz 1 ms olması ve önemli bir etken de MSI'dan olması beni etkiledi. Mesela James Donkey'in vardı ama kimse önermiyor. Sizden yorum bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba,
Cuma günü baktım öylesine monitörlere İncehesap'ta 1799 TL olmuş MSI Optix MAG271CV. Alınır mı sizce?
Para bugün pazar günü elime geçti eski bilgisayarımı 3000 liraya okuttum. Bir daha ki indirim de sizce bu monitör gelir mi?
Curved olması, FreeSync olması, 144 Hz 1 ms olması ve önemli bir etken de MSI'dan olması beni etkiledi. Mesela James Donkey'in vardı ama kimse önermiyor. Sizden yorum bekliyorum teşekkürler.
Gayet güzel monitör al hayrını gör.

Öncelikle merhaba,
Para bugün pazar günü elime geçti eski bilgisayarımı 3000 liraya okuttum. Bir daha ki indirim de sizce bu monitör gelir mi?

Dostum aynı monitörü kullanıyorum. Gözüm kapalı tavsiye ederim gayet memnunum MSI kalitesini göstermiş yine. Alacaksan hayırlı olsun. Lakin tek eksiği DP kablosu kutudan çıkmıyor oda problem edilecek bir şey değil.

Vallaha ben sabırsızım direkt aldım bekleyemem 1 hafta falan :).
İtopya'dan 24 inçlik modelini 1810 liraya aldım.
Dostum aynı monitörü kullanıyorum. Gözüm kapalı tavsiye ederim gayet memnunum MSI kalitesini göstermiş yine. Alacaksan hayırlı olsun. Lakin tek eksiği DP kablosu kutudan çıkmıyor oda problem edilecek bir şey değil.

Display Port kablosu gelmiyor mu? Saçma olmuş o kadar para veriyoruz bana güzel bir 144 destekleyecek G-Sync falan kablo önerir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı