MSI p4m890M anakartın BIOS güncellemeli mi?

ErenKuzucu16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar BIOS'u güncelleyeceğim. 2006 yılı sürüm var 1.0 sanırım ve 2008'de 1.3 çıkmış. Kurmakla kurmamak arasında kaldım. Sorun yaratır mı? Görüntü gelmez vesaire. Forumda bir arkadaş görüntü vermemiş bir işkillendim açıkçası. Güncellemeli miyim?

Güncelle. Zaten çok kısa sürüyor, güncelle bitsin bu hasret. Daha iyi oluyor. Planlı elektrik kesintilerine falan bak ama bu saatte elektrik gideceğini sanmam. Ne yaptığından emin olursan sıkıntı olmaz. ROM dosyasını kendi sitesinden indirdiğinden emin ol. BIOS güncellenirken bilgisayarı asla kapatma. Ben 2009'dan 2010'a güncellemiştim P5KPL SE ama fazla bir şey değişmemişti.

Peki nereden EZ Flash gireceğim? BIOS'u tam taklavat bilmiyorum.

Benim BIOS ile senin BIOS farklıdır ama tool falan yazıyor mu? Her yeri arayıp bulursun. YouTube'a anakartının modelini yazıp BIOS Update yazarsan yüksek ihtimal çıkar.

Son düzenleme:
Dostum şimdi yatıyorum yarın bakacağım bu şekilde ekran.

Ve maalesef YouTube'da bulamadım sanırım kurcalamam lazım biraz.

Dosya Ekleri

• 4760B117-145C-49DB-94A4-6615FE4003D5.jpeg
    4760B117-145C-49DB-94A4-6615FE4003D5.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 16
Bu BIOS tipi çok karışık geliyor bana. YouTube'a anakartının modelini yazıp BIOS Update yazarsan çıkabilir.

Garip... Anakartın çok eski gibi.

Maalesef eski ve hobi için topluyorum diye aldım nostaljik seviyorum :)

Şimdi baktım mflash yokmuş anakartta Live Update 5 ile veya MSI BIOS Live ile atacağım yarın haberdar ederim.

Geri
Yukarı