MSI P4M900M için ekran karti önerisi

• Konuyu başlatan shankssan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 820
S

shankssan

Ziyaretçi
  • İŞLEMCİ : E4300 1,80 GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK.
  • ANAKART : MSI P4M900M
  • RAM : 2 GB DDR 2 667 MHZ KİNGSTON
  • EKRAN KARTI : NVIDIA 7100 GS
  • PSU HİÇ SORMAYIN :)

Bana bu makineye uyabilecek bir ekran kartı önerebilir misiniz ya da RAM. Makine kalacak ama birkaç parça değiştirmek istiyorum sadece performans açısından. Teşekkür ederim şimdiden. Ekran kartı önceliğimiz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bana kalirsada çöp de şu anda laptop kullaniyorum kendim bu benim çok eski makinam ve kardeşim bununla yetiniyor :) power da eski modeller olur ya hani öyle bişi ya çok dandik :d ondan hiç sormayin dedim:)

Bütçe de sıkıntı değil 250 - 300 kadar bir şeyler düşünüyorum:) Azıcık kendini toparlasın yeterli :)

VATAN COMPUTER - AMD - A6 6400K Soket FM2 3.9GHz 1MB Cache 32nm
160
VATAN COMPUTER - ASUS - F2A55-M LK2 PLUS Soket FM2 DDR3 1866MHz(O.C.) SATA 2.0 USB 2.0 VGA&DVI - Anakart
114
VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB XMS3 DDR3 1333MHz CL9 Tek Mod
88

362tl toplam %30 ile.

Böyle bir sistem alabilirsin, en azından bir şeye benzer :) PSU yetmeme ihtimali olabilir, Ekran kartı alırsanız psu değiştirmeniz gerekir.

Bu şu anda benim kardeş için uygunda fakat fiyatı biraz fazla olmuş fiyatı da geçtim ekran kartı yok önceliğim ekran kartı idi bana 1 psu ve bir ekran kartı önerirseniz çok daha iyi olur benim için. Gerçekten de sevinirim.

Bu şu anda benim kardeş için uygunda fakat fiyatı biraz fazla olmuş fiyatı da geçtim ekran kartı yok önceliğim ekran kartı idi bana 1 psu ve bir ekran kartı önerirseniz çok daha iyi olur benim için. Gerçekten de sevinirim.
APU işlemcinin içinde GPU bulunmaktadır.

1. VATAN COMPUTER - MSI - HD7750 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart
198

2. VATAN COMPUTER - ASUS - HD6670 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart
152
_______

VATAN COMPUTER - XIGMATEK - TAURO SER
114

Bu şekilde seçebilirsin. 1. veya 2. olanı seçebilirsin.

Hocam peki bu indirim pazartesi günler i şubeler de geçerli mi geçerli ise aksam alayım bunlar i birde daha sağlam bir power önerebilirmisin iz ? Almışken ileriye dönük birşey alalım fiyat performans olarak oneriniz ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı