MSI PE72 7rd 1286TR laptopun değeri nedir?

countonyou

Femtopat
Merhaba. Bilgisayarım MSI PE72 7rd 1286TR modeli laptop. Satmayı düşünüyorum fakat biraz eski bir model olduğu için fiyat araştırması yapamıyorum. Stoklarda olmadığı için bir yerde 8000 yazıyor bir yerde 15000 örneğin. Bilgisayar parçaları hakkında da çok detaylı bilgi sahibi değilim. Nasıl değer biçebileceğim hakkında veya ne kadar değeri olduğu hakkında bilgi verebilecek olanlar varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarım MSI PE72 7rd 1286TR modeli laptop. Satmayı düşünüyorum fakat biraz eski bir model olduğu için fiyat araştırması yapamıyorum. Stoklarda olmadığı için bir yerde 8000 yazıyor bir yerde 15000 örneğin. Bilgisayar parçaları hakkında da çok detaylı bilgi sahibi değilim. Nasıl değer biçebileceğim hakkında veya ne kadar değeri olduğu hakkında bilgi verebilecek olanlar varsa şimdiden teşekkürler.

4500TL bile değil.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Size zahmet sebebini veya sebeplerini de belirtirseniz eğer konuya biraz daha hakim olurum. Takdir edersinizki biri forumda 4500 tl dedi diye direkt 4500 e satacak halim yok.
Yüksekten başlarsınız fiyatı indire indire denersiniz zaten sorun yok. Ben makul ederini belirttim ne kadar üstüne satsanız kar. 4.5bin verecek birini de bulabilirsiniz.

Bunu hafif oyunları oynayacak film izleyecek biri alır anca, maalesef artık 'gaming' bölümünde bile yeri olmayan bir laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı