MSI R7 370 sürücü kurunca görüntü gidiyor

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Adata 128 GB NVME
Ekran kartı
MSI R7370
Anakart
Gigabayth A450M
İşlemci
Ryzen 5 2600
Merhaba arkadaşlar, az önce GTA 5 açarken bilgisayarım monitörü gitti. Sadece güvenli modda bilgisayarımı açabiliyordum. Ekran kartı driverını kaldırdım, PC açıldı normal olarak fakat Driver'ı kurduğum da görüntü gidiyor. Aynı şekilde düzelmiyor. Ekran kartı yandı mı ne oldu zar zor açtım şu an bilgisayarı driver yok. Kendi kendine yine ekran gidiyor?

Kartta muhtemelen fiziksel bir problem var. Güvenli modda kart tamamıyla devreye girmez bundan dolayı görüntü alırsınız. Driver kurunca da kart devreye giriyor ve bozuk oldugu ıcın görüntü vermiyor. Kısaca fiziksel sorun var ve kart devreye girdiğinde sorun nüks ediyor.

Merhaba arkadaşlar, az önce GTA 5 açarken bilgisayarım monitörü gitti. Sadece güvenli modda bilgisayarımı açabiliyordum. Ekran kartı driverını kaldırdım, PC açıldı normal olarak fakat Driver'ı kurduğum da görüntü gidiyor. Aynı şekilde düzelmiyor. Ekran kartı yandı mı ne oldu zar zor açtım şu an bilgisayarı driver yok. Kendi kendine yine ekran gidiyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video fikir verebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartta muhtemelen fiziksel bir problem var. Güvenli modda kart tamamıyla devreye girmez bundan dolayı görüntü alırsınız. Driver kurunca da kart devreye giriyor ve bozuk oldugu ıcın görüntü vermiyor. Kısaca fiziksel sorun var ve kart devreye girdiğinde sorun nüks ediyor.

GTA 5 oynarken böyle oldu maalesef.

Hocam ekran kartı yansa hiç görüntü vermez. Ekran kartı driverını DDU ile mi sildiniz?

Güvenli modda sildim bu AMD silici programı ile.
Şu anda bilgisayarı formatlıyorum öyle deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 oynarken böyle oldu maalesef.

Güvenli modda sildim bu AMD silici programı ile.
Şu anda bilgisayarı formatlıyorum öyle deneyeceğim.

Hocam DDU ile silmeniz ile Format atmanız aynı işlemi görecektir. Yazılımsal bir sorun oldugunu düşünmüyorum. Muhtemelen kart sınırlarını zorladı ve ciddi anlamda ısındı bundan dolayı da zarar gördü. Kısa devre problemi de olabilir vram sorunu da gerçi Vram sorunu olsa muhtemelen görüntü verir ama bozuk verir, kart son nefesini verdi diye düşünüyorum.

Hocam DDU ile silmeniz ile Format atmanız aynı işlemi görecektir. Yazılımsal bir sorun oldugunu düşünmüyorum. Muhtemelen kart sınırlarını zorladı ve ciddi anlamda ısındı bundan dolayı da zarar gördü. Kısa devre problemi de olabilir vram sorunu da gerçi Vram sorunu olsa muhtemelen görüntü verir ama bozuk verir, kart son nefesini verdi diye düşünüyorum.
3400 TL ye 1050ti alayım mı para yokken başımıza gelene bak ya kredi kartı yeni ödedim daha Allah'ım.

Ekran kartın muhtemelen tamir görmüş bir ekran kartı aynı modelden bendede vardı 1 sene önce bilgisayarcıdan almıştım valorantta yanmıştı yük binince öyle oluyor muhtemelen ömrü bitmiş bir ekran kartı iade etme şansın varsa iade etmeni öneririm r7 370 çok sıkıntılı ekran kartı

Ekran kartın muhtemelen tamir görmüş bir ekran kartı aynı modelden bendede vardı 1 sene önce bilgisayarcıdan almıştım valorantta yanmıştı yük binince öyle oluyor muhtemelen ömrü bitmiş bir ekran kartı iade etme şansın varsa iade etmeni öneririm r7 370 çok sıkıntılı ekran kartı
İkinci el almıştım maalesef. Rtx 2060 satıp bunu almıştım parasızlıktan o zaman.

Hocam DDU ile silmeniz ile Format atmanız aynı işlemi görecektir. Yazılımsal bir sorun oldugunu düşünmüyorum. Muhtemelen kart sınırlarını zorladı ve ciddi anlamda ısındı bundan dolayı da zarar gördü. Kısa devre problemi de olabilir vram sorunu da gerçi Vram sorunu olsa muhtemelen görüntü verir ama bozuk verir, kart son nefesini verdi diye düşünüyorum

İkinci el almıştım maalesef. Rtx 2060 satıp bunu almıştım parasızlıktan o zaman.
Malesef o ekran kartları biraz iddalı olacak ama r7 370 piyasanın en sorunlu ekran kartıdır muhtemelen herhangi bir yük binmede yanacaktır oyun açmanı önermem yanmasın

Yeni konular

Geri
Yukarı