Çözüldü MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X vs Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kiraqueen

Hectopat
Yer
Morioh
Arkadaşlar aklımda bu iki model var düşüncelerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Gaming X güzel model fakat aradaki fiyat farkına değmez. İkiside RX 5700 XT serisinin en iyi kartlarından. Nitro+ üzmez. Bence fiyat farkını vermeye gerek yok.
Sıvı soğutma almayacağım fakat Arctic Freezer 34E-sports Duo almayı düşünüyorum bir şey olmaz değil mi?

Hocam önerim scythe fuma 2 ya da mugen 5 revb bakın.
Kasa olarak da MB511 ya da TD500 mesh bakılabilir. Eğer stoklarını bulabilrseniz Sharkoon rev 200 alın direkt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Hocam şu video sizin sorularınızı cevaplayacaktır.

Hocam önerim scythe fuma 2 ya da mugen 5 revb bakın.
Kasa olarak da MB511 ya da TD500 mesh bakılabilir. Eğer stoklarını bulabilrseniz Sharkoon rev 200 alın direkt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Hocam şu video sizin sorularınızı cevaplayacaktır.

Hocam kasa olarak bütçemi aşıyor benim dediğim kasa iyi midir?

Sıkış tıkış olursa tabii ki de etkiler.

Dediğiniz kasalardan hiçbiri stoklarda yok.
Kasanız gayet iyi. Çok sorun yaratmaz. Sıkış pıkış olacak bir durum yok adam gibi kablolama yapıldıktan sonra problem kalmaz. O fiyata o kasa F/P olarak on numara. Başka kasa bakmayın.

Anladım içime su döktünüz çünkü bütçemi bayağı aşmıştım :(

Dediğiniz kasalardan hiçbiri stoklarda yok.

Anladım içime su döktünüz çünkü bütçemi bayağı aşmıştım :(

Bu kasa bir tık daha geniş. Bunuda önerebilirim ama çok farketmez. Hangisini daha çok beğendiyseniz onu alın.

Düzenleme: Hava soğutmanız buna sığmıyormuş. Boy olarak daha geniş, derinlik olarak daha dar. Siz en iyisi MSI'yı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı